Ką reikia žinoti apie sniego automobilio draudimą

Jei turite sniegaeigį, tikrai žinote apie neįtikėtinas šios galingos mašinos galimybes ir svorį. Pasivažinėjimas sniego automobiliu žiemos pramogoms suteikia smagaus jaudulio bei azarto, deja, neretai pasitaiko ir rimtų avarijų su liūdnomis pasekmėmis, tarp jų ir sužalojimais. Net atsargiausi ir labiausiai patyrę vairuotojai gali patekti į netikėtas situacijas.


Priklausomai nuo vietos, kurioje gyvenate, sniegaeigių atsakomybės draudimas gali būti privalomas arba ne. Bet kokiu atveju turėti tokios galingos transporto priemonės draudimą yra visai gera mintis. Sniego automobilio draudimo kaina yra palyginti nedidelė, palyginus su poliso teikiama nauda nelaimės atveju. Pavyzdžiui, jūs galite būti paduotas į teismą dėl žalos atlyginimo, jei sniegaeigiu apgadinsite svetimą turtą, arba avarijos metu bus sužalotas jūsų keleivis. Bet kuriuo atveju atsakomybės draudimas gali padėti padengti šią žalą, taip pat ir gynybos teisme išlaidas.
Žalos atlyginimo dydis priklauso nuo apribojimų, kuriuos įsigydamas draudimą jūs pasirenkate pats. Jūs galite pasirinkti draudimą tik nuo kūno sužalojimų ir nuosavybės apgadinimo arba trijų draudimų polisą (maksimali kūno sužalojimo riba vienam asmeniui, maksimali visų kūno sužalojimų riba ir maksimali nuosavybės apgadinimo žalos atlyginimo riba). Taip pat verta pagalvoti apie vadinamąjį „umbrella“ draudimą rimtos avarijos su katastrofiškais padariniais atvejui.
Šiandien pats susisiekite su Goodwill Financial ir sužinokite, koks draudimas yra tinkamiausias jums. Leiskite mums pasirūpinti jūsų poreikiais ir padėti įsigyti tinkamą polisą. Mes pasistengsime, kad pasirinktumėte apgalvotai ir suprastumėte viską apie savo įsigytą sniegaeigio draudimą.

Šaltinis: www.paradisoinsurance.com

January 10th, 2016 by Goodwill Financial