Šeši klausimai draudimo agentui

 

Kai jūsų gyvenimas dažnai keičiasi, jūsų draudimą reikia keisti taip pat. Tačiau tai ne visada aišku, kokios draudimo apsaugos tinka jums, jūsų šeimai ar verslui. Šešių asmenų šeimos poreikiai gerokai skiriasi nuo dvidešimtmečio studento. Štai kodėl draudimo agento patarimai padeda susidėlioti visus taškus ant i. 
Štai šeši klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti savo agentui:

1. Mano šeima auga ir keičiasi. Ką turėčiau apsvarstyti?

Gyvybės draudimas yra tai, ko reikia daugumai šeimų. Pagrindinė priežastis - dauguma žmonių gyvybės draudimą įsigyja siekdami apsaugoti savo artimuosius nuo finansinės naštos po netikėtos mirties. 
Tipiškas namų draudimo polisas apima asmeninius daiktus ir baldus iki tam tikros ribos. Jeigu turite vertingesnių daiktų, pavyzdžiui, deimantų ar kitų vertingų juvelyrinių dirbinių, retų meno kūrinių ar brangios įrangos, galite papildyti savo polisą ir pridėti papildomos apsaugos.
Jeigu jūsų paauglys mokosi vairuoti, jums tikrai reikės papildomo auto draudimo, kai paauglys gaus licenciją.

2. Ar man reikia papildomo draudimo, jei aš remontuoju namus?

Kai kuriais atvejais, rekonstruoti projektai gali padidinti jūsų namų vertę. Jei taip nutiks, jūs norėsite pakoreguoti savo draudimą, kad jūsų namų vertė po rekonstrukcijos būtų tinkamai apsaugota. Jūsų draudimo agentas gali jums patarti šioje situacijoje.

3. Aš ką tik baigiau mokslus ir esu darbo rinkos naujokas. Kokio draudimo man reikia?

Jei išėjote iš tėvų namų ir nuomositės butą, jums nebetaikomas jūsų tėvų namų draudimas. Vietoj to, jums reikia nuomininkų draudimo apsaugoti savo daiktus ir dar daugiau.
Įsigyjant auto draudimą, galite būti linkę sutaupyti pinigų. Tai rizikingas žingsnis, nes pigus polisas negali suteikti jums pakankamai apsaugos. Jei draudimo polisas nepadengia visų nuostolių atlyginimo, jūsų santaupos ir ateities darbo užmokestis gali būti pavojuje.
Jei turite studijų ar kitų paskolų, kreipkitės į draudimo agentą dėl gyvybės draudimo. Gal tai ir nėra apie ką jaunystėje norisi galvoti, tačiau turėdami gyvybės draudimą galite būti ramūs dėl artimųjų finansinių išlaidų, jei kažkas įvyktų.
Jei kažkas iš tėvų konsignavo jūsų paskolą, gyvybės draudimo gali padėti jiems išvengti netikėto sąskaitų padengimo. Geros naujienos? Gyvybės draudimas yra gerokai pigiau, nei dauguma žmonių galvoja, ir tai ypač aktualu, kai esate jauni ir sveiki.

4. Kokio draudimo reikia mano namų verslui?

Nuo inventoriaus apsaugos iki klientų, apsilankančių jūsų namuose, namų verslui tikrai reikia draudimo. Priklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio, gali prireikti paprastai papildyti savo būsto draudimą arba įsigyti naują polisą.

5. Draugui buvo iškeltas ieškinys po automobilio avarijos. Kaip apsisaugoti nuo kažko panašaus į tai?

Jūsų draudimo polisas jau apima civilinės atsakomybės draudimą, tačiau minimumo beveik niekada nėra pakankamai daugumai vairuotojų. Turint per mažą civilinės atsakomybės draudimo sumą, jums ir jūsų turtui gresia pavojus.
Asmeninė Katastrofos atsakomybė (PCL) (paprastai žinoma kaip "umbrella " draudimas) suteikia papildomą dalį apsaugos viršijant savo auto ir namų poliso sumą arba tuo atveju, jei jums (arba šeimos nariui) yra iškelta byla. Daugumai žmonių, papildoma $1 mln. apsauga kainuoja mažiau nei $20 per mėnesį. Jūsų draudimo agentas gali peržiūrėti draudimo poliso ribas ir papasakoti daugiau apie PCL.

6. Kaip aš galiu sutaupyti pinigų įsigyjant draudimą?

Beveik visi draudikai siūlo nuolaidas, jei turite gerą saugau vairavimo istoriją ir įsigyjate draudimo paketą (auto ir būsto). Nors kaina ir svarbu, nesirinkite bendrovės remdamiesi tik kaina. Vietoj to, ieškokite bendrovių su gera reputacija, puikiu klientų aptarnavimu, greitu ir patogiu žalų administravimu ir stabilia finansine padėtimi.

Parengta pagal Carolyn Sennett, ERIESENSE, www.erieinsurance.com

May 19th, 2017 by Goodwill Financial