Saugesni namai Jūsų svečiams

GuestsKaskart, kai į Jūsų namus įžengia svečias, jį pasitinka visa puokštė pavojų, apie kuriuos nei jis, nei Jūs galbūt net nesusimąstėt.
Jei tai nėra itin dažnas svečias, nepažįstantis Jūsų namų taip, kaip pažįstat juos Jūs, daiktai, į kuriuos nekreipiate dėmesio, kampai, kuriuos mokate atmintinai, ar prietaisai, kuriais pasitikite, gali tapti pavojingais spąstais svečiui.
Todel pravartu žinoti keletą taisyklių, kaip eliminuoti pavojus svečiui iš po kojų:

  • Jei turite gyvūną, kurį laiką palaikykite jį atokiau, kol įsitikinsite, kad nei svečias, nei gyvūnas neprieštarauja vienas kito pasirodymui. Kai kurie žmonės yra alergiški ar tiesiog nemėgsta gyvūnų. Atvirai sakant, net ir draugiškiausias šuo susijaudinęs gali krimstelėti.
  • Jeigu Jūsų svečias turi vaikų, o Jūs ne, greitai užmeskite akį, ar namuose nėra potencialių pavojų mažiesiems, pavyzdžiui, pasiekiamos toksiškos buitinės chemijos, nuodingų augalų, vaistų pasiekiamoje vietoje ar laisvai kabančių žaliuzių virvių.
  • Pritvirtinkite palaidus ar slidžius kilimus, suvyniokite ar saugiai pritvirtinkite kabelius ir laidus. Iš tiesų, tai reikėtų padaryti iškart, kai tik pamatote netvarką, nelaukiant, kol užsuks svečiai. Taip pat pašalinkite ant praėjimų besipainiojančius gremėzdus.
  • Jeigu svečiai lieka nakvoti, informuokite juos apie namo gaisrinę saugą, pavyzdžiui, kur rasti gesintuvą, ir evakuacijos planą (juk tokį turite, tiesa?). Aprodykite jiems namus ir įrenkite keletą naktinių lempelių.
  • Jei svečiams patieksite maisto, išsiaiškinkite, ar jie nėra alergiški, o gal netoleruoja kokių nors produktų (pavyzdžiui, gliuteno), ir visada griežtai laikykitės maisto ruošimo ir higienos taisyklių. (Apsilankykite homefoodsafety.org puslapyje, čia rasite informacijos ir apie maisto saugą, ir apie pirmąją pagalbą apsinuodijus.)
  • Taip pat įsitikinkite, ar saugus Jūsų sodas – iš akių patraukite pavojingus įrankius ir užtikrinkite, kad svečiai išvengtų kitų potencialių pavojų, pavyzdžiui, baseino ar karštos kepsninės. Guests
  • Jei svečiai viešės net keletą dienų, pasekite orų prognozes ir įspėkite juos apie galimus staigius pasikeitimus jų kelionės namo dieną.

Saugumas svarbus ne tik Jūsų svečių sveikatai, bet ir Jūsų piniginei. Jei svetys netikėtai susižalotų, galite atsidurti teisme.
Žinoma, jei esate apsidraudęs namo savininko ar nuomininko draudimu, finansiškai esate apsaugotas tam tikra suma. O jei turite “umbrella” draudimą, ši suma dar labiau išauga.
Tikimės, šie patarimai padarys Jūsų namus saugesnius svečiams!

November 2nd, 2015 by Goodwill Financial