Pramogaukite atsakingai

Socialinė vakarėlio šeimininko atsakomybė, oficialus kriminalinės ir civilinės atsakomybės terminas asmeniui, kuris pavaišino alkoholiu svečią, gali turėti rimtų padarinių vakarėlių mėgėjams. Šie įstatymai skiriasi priklausomai nuo valstijos, bet galioja net 43 valstijose. Dauguma jų numato galimybę sužeistajam, pavyzdžiui, girto vairuotojo padarytos avarijos aukai, galimybę paduoti į teismą asmenį, kuris pavaišino alkoholiu nelaimės kaltininką. kai kuriais atvejais gali būti pateikti ir kriminaliniai kaltinimai.

party
Nors vakarėlio šeimininkas nėra atsakingas už sužeidimus, kuriuos patyrė apsvaigęs svečias (tai gali būti traktuojama kaip aplaidumas), jis gali būti patrauktas atsakomybėn už trečiųjų šalių sužalojimus ir gali būti atsakingas net už girto vairuotojo v
Taigi, prieš rengdami vakarėlį namuose, būtinai pasitarkite su savo draudimo agentu ar draudimo kompanijos atstovu apie būsto savininko draudimą ir visas išimtis, sąlygas bei apribojimus, kurie taikomi alkoholio vartojimui. Į būsto savininko draudimą įprastai įtraukiamas dalinis alkoholio vartojimo atsakomybės draudimas, bet tai priklauso nuo poliso ir to gali nepakakti.
Nesvarbu, ar jūs tiesiog jaukiai pasėdėsite su draugais ragaudami kokteilius, ar trankiai atšvęsite dėdės jubiliejų su visa gimine, nepamirškite, kad geras vakarėlio šeimininkas yra atsakingas ir turi pasirūpinti saugia svečių kelione namo, jei vakarėlyje buvo vartojamas alkoholis.
Kaip apsaugoti savo svečius?
Jei vakarėlyje planuojate patiekti alkoholinių gėrimų, laikykitės šių patarimų, kad sumažintumėte savo atsakomybę už apsvaigusius asmenis:

  • Įsitikinkite, kad suprantate valstijoje galiojančius įstatymus. Prieš išsiųsdami kvietimus į vakarėlį, susipažinkite su alkoholio atsakomybės įstatymais, galiojančiais jūsų valstijoje (http://www3.illinois.gov/pressreleases/ShowPressRelease.cfm?SubjectID=2&RecNum=10833). Šie įstatymai priklausomai nuo valstijos skiriasi. Kai kuriose tokia atsakomybė netaikoma visai, kai kur atsakomybė taikoma tik sužalojimams, kurie patirti vakarėlio šeimininko valdose, o kai kur atsakysite už visus sužalojimus, kuriuos sukels nuo alkoholio pas jus apsvaigęs asmuo. Daugelyje valstijų taip pat galioja įstatymai, kurie baudžia už alkoholio davimą nepilnamečiams.
  • Apsvarstykite variantą vakarėlį rengti ne namuose. Jūsų atsakomybę sumažins vakarėlio rengimas restorane ar bare, turinčiame licenciją prekiauti alkoholiu.
  • Pasisamdykite profesionalų barmeną. Dauguma jų yra apmokyti atpažinti apsinuodijimo alkoholiu požymius ir nebeleisti apsvaigusiam svečiui vartoti dar daugiau.
  • Paraginkite svečius išsirinkti to vakaro vairuotoją, kuris negers alkoholinių gėrimų, kad galėtų kitus bičiulius išvežioti po namus.
  • Būkite atsakingas šeimininkas. Vakarėlio metu negerkite, arba gerkite gerokai mažiau alkoholio nei kiti, kad galėtumėte įvertinti svečių girtumą.
  • Pasiūlykite nealkoholinių gėrimų ir maisto. Valgymas ir nealkoholinių gėrimų ar vandens gėrimas sumažins alkoholio poveikį.
  • Neverskite svečių gerti ir neskubėkite pripildyti jų taures vos joms ištuštėjus. Ir niekada nesiūlykite dar alkoholio akivaizdžiai girtam svečiui.
  • Vakarėlio pabaigoje alkoholinių gėrimų nebetiekite. Verčiau pakeiskite juos kava, arbata ir gaiviaisiais gėrimais.
  • Jei matote, kad svečiai per daug išgėrė arba yra per daug pavargę vairuoti, iškvieskite taksi, pavežėkite tokį svečią pats arba pasiūlykite likti nakvoti pas jus.
  • Ir būtinai priminite visiems svečiams, kad važiuojant automobiliu būtina segėti saugos diržus. Jie saugo gyvybes.

Šaltinis: www.iii.org

February 9th, 2016 by Goodwill Financial