Kad klientai būtų sotūs ir patenkinti

Goodwill Financial visada buvo įmonė, tikinti, kad svarbiausia – geras ryšys su klientais. Tad stengiamės jį stiprinti iš visų jėgų. Dažnai duodame savo klientams patarimų, kaip geriau elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Tad ir šįkart norime šnektelėti su maitinimo įstaigų savininkais apie tai, kaip užmegzti ir išlaikyti gerą ryšį su klientu. Net iš šiais laikais iš lūpų į lūpas perduodami atsiliepimai yra bene svarbiausias pardavimų variklis bet kurioje srityje, todėl pasikalbėkime, kaip restoranų savininkai ir jų darbuotojai gali patenkinti alkaną klientą bei paskatinti jį savo gerosiomis patirtimis dalintis su kitais.

Hungry-woman-2
Bendruomenės sudominimas
Dažnai pirmasis kliento išlaikymo žingsnis bet kuriame versle yra klientų bazės sukūrimas. Jūs, žinoma, siekiate įsitvirtinti vietinėje bendruomenėje. Tad asmeniškai pasveikinkite kiekvieną į jūsų restoraną įžengusį klientą, o jei atpažinote sugrįžusį lankytoją, parodykite jam, kad džiaugiatės šiuo sprendimu. Taip pat neįkyriai galite šnektelėti su klientais, kol jie laukia užsakymo, pasiteirauti, ar jiems patinka jūsų restorano aplinka, aptarnavimas ir maistas. Tai padės jums identifikuoti problemas, jei tokių yra, ar dar tik numanote, kad gali iškilti, bei ištaisyti klaidas, kol klientas dar neišėjo. Žodžiu, leiskite jam išeiti patenkintam. Dar vienas būdas įsitvirtinti bendruomenėje – paremti kitus vietinius verslus, kaip kad darome mes. Savo restorane galite matomoje vietoje turėti kitų įmonių vizitinių kortelių ar lankstinukų. Taip pat galite leisti vietiniams muzikantams ar menininkams parodyti savo talentą jūsų restorane – pakviesti kurį vakarą padainuoti, ar surengti pradedančiojo dailininko parodą.
Specialūs pasiūlymai
Niekas taip nenudžiugina lankytojų kaip specialūs tik jiems skirti pasiūlymai. Tai gali būti absoliučiai bet kas. Pradėkite, tarkim, nuo nemokamo vandens klientams. Bet vandens pasiūlykite su keliais griežinėliais citrinos ar šviežio agurko, o gal net sodos vandens, jei lankytojams toks patinka labiau. Taip pat apgalvokite specialiuosius meniu pasiūlymus – prie patiekalo už mažesnę kainą pasiūlykite gėrimo, nes tokios kombinacijos geriau įsimenamos, o jūs sulauksite daugiau teigiamų atsiliepimų. Galiausiai pasiūlykite lojalumo programas ištikimiausiems klientams. Galite suteikti jiems nuolaidų ar net patiekti nemokamą desertą, jei sugrįš. Taip paskatinsite žmones vėl ir vėl apsilankyti jūsų restorane.
Teminiai vakarai
Taigi, aptarėme ryšius su vietos bendruomene ir sudominome lankytojus specialiaisiais pasiūlymais. Dabar pabandykime sudominti įvairesnę publiką. Pavyzdžiui, rengdamas teminius vakarus bent kartą per savaitę, jūs galite pradžiuginti kiekvieną savo klientą. Štai vaikinams pasiūlykite alaus ir žaidimų vakarą, kitą vakarą dedikuokite šeimoms su vaikais, dar kitą – pasiūlykite ypatingų patiekalų meniu. Galimybės čia neribotos, tiesiog kalbėkite su klientais jų kalba ir sulauksite stulbinamų rezultatų.
Neatsilikite nuo technologijų
Mes labai mielai palaikome šiandienines skaitmeninių technologijų strategijas, nes jos tikrai veikia! Jei jūsų dar nėra socialiniame tinkle, atsiraskite jau dabar. Kad pasiektumėte savo auditoriją ir taptumėte žinomas, susikurkite paskyras Facebook, Twitter ir Instagrame. Jei jūs kursite ir dalinsitės originaliu turiniu, žmonės jus mėgs ir dalinsis bei patys norės būti šio turinio dalimi, tad mielai fotografuosis pas jus restorane. Kadangi retas šiais laikais neturi išmaniojo telefono, nepamirškite paskatinti klientus registruotis bei palikti atsiliepimą Facebook ir Foursquare, kai jie lankosi jūsų maitinimo įstaigoje.
Kad klientai būtų laimingi
Jei vis dėlto nesiseka sudominti klientų inovacijomis, tvirtai laikykitės pagrindinio aptarnavimo pricipo ir siūlykite geriausia, ką galite. Paskatinkite savo darbuotojus elgtis mandagiai ir laisvai, taip pat šypsotis, nes šypsenos užkrečiamos. Nepamirškite elementarių mandagumo gestų, pavyzdžiui, prilaikyti duris išeinantiems ar įeinantiems – žmonės tokius dalykus įsimena ir vertina. Klientams patinka naudotis paslauga, kai paslaugos teikėjas jiems šypsosi, taigi, darykite viską, kad lankytojai mėgautųsi pas jus praleistu laiku.
Ir atminkite, kad net geriausias verslo planas neapsaugo nuo įvairių pavojų, jei jūs nepasirūpinote reikiama apsauga. Jei norite būti tikras, kad jūsų restoranas tinkamai apdraustas, mes galime pasiūlyti specialius polisus maitinimo įstaigoms, o jūs galite su mumis bet kada susisiekti ir aptarti visus jums rūpimus klausimus. Sėkmės!

Šaltinis: http://www.paradisoinsurance.com

January 18th, 2016 by Goodwill Financial