Patarimai pramogaujantiems laive

Vasara įsibėgėja ir daugelis laivų savininkų jau atidarė plaukiojimo sezoną. Nors plaukiojimas gali būti įdomi veikla visai šeimai, svarbu įsitikinti, kad jūsų šeima ir laivas yra pakankamai apsaugoti tiek ant vandens, tiek ir doke. Kai esate ant vandens, svarbiausias prioritetas turėtų būti keleivių saugumas. Štai keletas iš daugelio būdų, kaip galite įsitikinti, kad esate saugūs:

  • Turėkite gelbėjimosi liemenę kiekvienam keleiviui. JAV pakrančių apsaugos tarnyba reikalauja, kad laive būtų po vieną gelbėjimosi liemenę kiekvienam asmeniui esančiam laive, nepriklausomai nuo jo amžiaus.
  • Išklausykite vandens saugos kursus. Klaidos sudaro 70% buriavimo avarijų, skelbia JAV pakrančių apsaugos tarnyba. Štai kodėl svarbu išmokti teisingai elgtis su laivu ir žinoti saugumo reikalavimus prieš stojant prie šturvalo.
  • Laikykitės jūrininkystės įstatymų. Kaip vairuotojai turi laikytis kelių eismo taisyklių, laivavedžių reikalaujama laikytis jūros įstatymų.
  • Turėkite pirmosios pagalbos rinkinį. Jūs niekada nežinote, kas gali atsitikti ant vandens. Pirmosios pagalbos rinkinys padės jums būti pasirengus, jei nutiktų nelaimė.
  • Niekada nevartokite alkoholio, jei valdote laivą. Mes visi esame susipažinę su šia taisykle kai sėdame už automobilio vairo, tačiau tas pats pasakytina ir apie laivus. Buriavimas apsvaigus yra lygiai taip pat pavojingas, kaip ir vairavimas išgėrus.
  • Įsitikinkite, kad turite tinkamą draudimo polisą, kuris atlygintų žalą, jei įvyktų nelaimė.

Norite sužinoti ką padengia Laivo savininko draudimas? Paskambinkite mums jau šiandien: 630-785-2412! Mes jums atsakysime į visus klausimus ir pasirūpinsime jūsų šeimos ir laivo draudimu!

June 9th, 2017 by Goodwill Financial