Patarimai perkantiems namą

new-houseNamo pirkimas ko gero yra vienas sudėtingiausių ir didžiausią stresą keliantis finansinis sprendimas. Mes turime Jums keletą patarimų. Pirmiausiai – sužinokite, ką Jūs galite išsiaiškinti apžiūrėdami potencialų pirkinį.

  • Patikrinkite buitinius prietaisus. Visi jie turi veikti. Todėl atidarykite šaldiklį, įjunkite orkaitę ir mikrobangų krosnelę.  Patikrinkite šildymo, ventiliavimo ir oro kondicionavimo sistemas, indaplovę ir atliekų smulkintuvą. Galiausiai su NT agentu susitarkite, kurie prietaisai bus parduodami kartu su namu, o kuriuos dabartiniai savininkai išsiveš.
  • Apžiūrėkite vietas, kurioms reikia remonto. Gal kilime yra skylė, grindjuostėje įtrūkimas, o kurios nors durys pilnai neužsidaro? Įsidėmėkite šiuos trūkumus ir derėkites dėl kainos sumažinimo.
  • Patikrinkite, ar nėra kenkėjų pėdsakų. Jei pelių ar tarakonų aptiksite prieš nusipirkdamas namą, o ne po to, kai jau sumokėsite pinigus, išvengsite galybės problemų.
  • Apžiūrėkite, ar nėra nuotėkių. Paleiskite vandenį virtuvės kriauklėje bei vonios kambariuose ir įsitikinkite, kad spaudimas tinkamas, ir nėra varvančių vamzdžių.
  • Atkreipkite dėmesį į langus. Įdėmiai apžiūrėkite visus namo langus, patikrinkite jų kokybę, ar nėra įskilimų ir įbrėžimų.
  • Susikoncentruokite į grindis. Apžiūrėkite kilimines dangas ir medines grindis visame name bei įvertinkite jų būklę. Jei grindų būklė prasta, apskaičiuokite jų remonto kainą prieš nuspręsdamas pirkti namą.

Apžiūra Jums leidžia iš arti pamatyti dalykus, dėl kurių Jums patinka konkretus namas. Taip pat ir atrasti trūkumus. Nuodugniai viską apžiūrėkite ir nuspręskite, ar namas lieka Jūsų sąraše, ar jau metas dairytis kito.

February 4th, 2016 by Goodwill Financial