Patarimai Padėkos dienos šventei

Padėkos dienos atostogos yra skirtos praleisti laiką su šeima ir draugais ir, žinoma, skaniai pavalgyti. Jei šiais metais organizuojate šventinius pietus, jums pravers keletas patarimų.
Gerai suplanuokite
Vienas iš svarbiausių pasiruošimo elementų yra svečių sąrašas. Nuspręskite, ką jūs kviečiate, kokia sumą planuojate išleisti ir kiek pas jus atvyks vaikų. Pateikite savo svečiams informaciją apie tai, kada atvykti ir ką bei kada jie valgys. Taip pat verta kokius patiekalus ar gėrimus gali atsinešti svečiai. Tuomet metas sudarinėti šventinį meniu.
Turint meniu planą, galėsite pasitikrinti kokius ingredientus turite bei ko trūksta ir kokius patiekalus atsineš svečiai. Kai turėsite šį planą, sudarykite pirkinių sąrašą.
Paskutinis jūsų planavimo žingsnis turėtų būti šventės biudžetas – nuspręskite kiek pinigų skirsite maistui ir gėrimams, nes planuoti išlaidas prieššventiniu laikotarpiu išties būtina.
Virtuvės paruošimas
Verta susirašyti visą sąrašą dalykų, kuriuos reikia padaryti, o čia pateikiami pagrindiniai dalykai:

  • Išvalykite orkaitę ir įsitikinkite, kad ji veikia tinkamai, kad kepdami kalakutieną galėtumėte laikytis saugos patarimų.
  • Išvalykite šaldytuvą, kad būtų vietos ne tik produktams, bet ir paruoštam maistui.
  • Įsitikinkite, kad indaplovė yra tuščia ir paruošta sudėti indus po valgio.

Vaikų stalas
Nesvarbu, ar tai iš tikrųjų yra atskiras vaikiškas stalas, ar tik vaikams skirta stalo sritis, “Pinterest” yra daugybė idėjų, kad paruošti staigmeną ir nudžiuginti jūsų šventėje dalyvaujančius vaikus. Taip pat pagalvokite apie būdus įtraukti mažuosius į šventės pasiruošimą – nesvarbu, ar jie padės sudėlioti ant stalo įrankius, ar padės sukabinti svečių paltus.
Saugumas
Pasak Nacionalinės priešgaisrinės apsaugos asociacijos, Padėkos dieną namuose kyla daugiausiai gaisrų, sukeltų gaminant valgį. 2015 m. per Padėkos dieną degė net 1760 namų!
Kai kurie paprasti patarimai, kuriuos reikia prisiminti:

  • Reguliariai tikrinkite maistą orkaitėje.
  • Laikykite vaikus ir naminius gyvūnus toliau nuo gaminimo zonos.
  • Virtuvėje laikykite gesintuvą.
  • Visada įsitikinkite, kad prieš einant miegoti ar išeinant iš namų išjungta viryklė, orkaitė ir nedideli prietaisai.
    Pagal Erie Insurance
November 21st, 2017 by Goodwill Financial