Patarimai kaip saugiai švęsti Heloviną

Masinis pasiruošimas namus dekoruoti baisiaisiais skeletais, šluotomis apsiginklavusiomis raganomis ir raižytais moliūgais yra akivaizdus įrodymas, kad ruduo gerokai įsibėgėjo. Helovino dekoracijų pirkimo bumas nusileidžia tik Kalėdoms, tad akivaizdu, kad mėgstame švęsti Heloviną.

Planuojant ir statant Helovino dekoracijas, būtina apsvarstyti ir saugumo reikalavimus bei bet kokią galimą riziką. Žingsniai, skirti pasirengti savo turtui apsaugoti, gali padėti jums išvengti tikrai bauginančios nakties.

Pašalinkite pavojaus šaltinius, kurie nematomi tamsoje

  • Apeikite kiemą prieš Helovino vakarėlį, kad galėtumėte nustatyti ir sumažinti galimus pavojus, ypač tuos, kuriuos sunku matyti tamsoje. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad dekoracijos ir girliandos yra apsaugotos, kad nekiltų pavojus.
  • Įsitikinkite, kad kieme vaikščioti yra saugu bei aiškiai pažymėtos kokios nors kliūtys, pvz., atsivertusios medžių šaknys ar duobės.
  • Įsitikinkite, kad jūsų priekinis kiemas ir įvažiavimas yra gerai apšviesti, kad tie, kurie nežino jūsų kiemo, galėtų saugiai užeiti. Jei naudojate rūko mašiną, būkite atsargūs, nes rūke ne visada matomi pavojai.

Dekoruokite protingai

  • Statykite dekoracijas atsižvelgdami į praėjimus ar galimą svečių srautą. Dėkite juos taip, kad išvengtumėte nuvirtimo, išpūtimo ar kito pavojaus.
  • Kai prijunksite savo baisias patalpų dekoracijas, neperkraukite elektros lizdo.
  • Vadovaukitės gamintojo instrukcijomis, kad išvengtumėte žalos jūsų namams ar sužeidimų svečiams. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad pripučiamos dekoracijos tinkamai apsaugotos ir laikomos atokiau nuo liepsnos šaltinių.
  • Saugiai įrenkite apšvietimą
  • Venkite bet kokios rūšies atviros liepsnos.
  • Apsvarstykite galimybę naudoti baterijomis maitinamas žvakes arba LED apšvietimą, kaip saugią vaškinių žvakių alternatyvą.
  • Neuždėkite kostiumų ar kitų audinių virš lempučių, kurios generuoja šilumą ir gali užsidegti.

Pasirinkite dekoracijas išmintingai

Venkite džiovintų gėlių, kukurūzų ir krepinio popieriaus, nes jie yra labai degūs. Laikykite šiuos ir kitus papuošalus toli nuo atviros liepsnos ir šilumos šaltinių, įskaitant elektros lemputes ir šildytuvus. Naudokite žibintus ir kitus elektrinius papuošalus, kurie buvo išbandyti saugai – ieškokite sertifikavimo ženklo iš UL, CSA, ETL ar kitos nacionaliniu lygiu pripažintos laboratorijos.
Kai prijungiate dekoracijas, venkite prikabinti ilgintuvus, kurie gali sukelti perkaitimą. Niekada patys nesiimkite ilginti elektros laidų ar prailgintuvų, nes taip galite sugadinti laidą ar izoliaciją, o tai gali sukelti elektros smūgį ar gaisrą. Įjunkite visus lauko žibintus ir dekoracijas į įžeminimo grandinės pertraukiklius (GFCI), kad sumažintumėte elektros šoko riziką. Nešiojamus GFCI, naudojamus lauke, galima įsigyt kur parduodami elektros maitinimo šaltiniai.

Pasirūpinkite draudimu

Leiskite sau ramiai švęsti ir prieš Heloviną pasikalbėkite su savo draudimo agentu, kad įsitikintumėte, jog esate tinkamai apsaugoti. Apsvarstykite “umbrella” draudimą, kuris galėtų suteikti papildomą apsaugą nelaimingo atsitikimo atveju.

Šaltinis: travelers.com

October 17th, 2017 by Goodwill Financial