Nauja gyvybės draudimo galimybė: nereikia mirti, kad galėtumėte jį naudoti!

Niekas tikrai nenori galvoti apie nelaimes ir gyvybės draudimą, tačiau be jokios abejonės yra geriau turėti draudimą ir jo nenaudoti, negu neturėti kai jo reikia. Svarbiausia priežastis, kodėl jums verta apsvarstyti gyvybės draudimo variantus – Jūsų vidinė ramybė, kuri yra neįkainojama. Žinojimas, kad nelaimės atveju finansiškai būsite saugūs, ypač jei kas nors yra priklausomas nuo jūsų ir esate pagrindinis šeimos maitintojas, be jokios abejonės suteikia saugumo jausmą.
Gyvybės draudimas su Living Benefits turi net keletą privalumų, nes jį galima naudoti susirgus ir išmoką naudoti tada kai to labiausiai reikia. Šis draudimas mokėtų ne tik mirties atveju ar susirgus kritine liga, bet ir patyrus kritinę traumą ar turint lėtinę ligą.

  • Kritinės ligos: vėžys, cistinė fibrozė, paskutinės stadijos inkstų nepakankamumas, širdies priepuolis, širdies vožtuvų keitimas, pagrindinių organų persodinimas, insultas ir staigus širdies sustojimas bei kitos.
  • Kritinės traumos: koma, paralyžius, stiprus nudegimas ir galvos smegenų trauma.
  • Mirtina liga: tai reiškia, kad apdraustasis pagal gydytojo diagnose gali mirti per 24 mėnesis arba mažiau.
  • Lėtinė liga: lėtinėmis ligomis sergantys asmenys išmokas gauna jei negali atlikti 2 iš 6 kasdienio gyvenimo dalykų, tokių kaip asmeninė higiena, mityba, judėjimas ir kt.

Nelaimės atveju gyvybės draudimo lėšos gali padengti laidojimo išlaidas, padėti apmokėti sąskaitas ir patenkinti nuolatines gyvenimo išlaidas, sumokėti skolas, įskaitant kredito korteles ir hipoteką, apsaugoti sutuoktinio pensijų planus ir pan.

April 7th, 2017 by Goodwill Financial