Naudingi patarimai nuomojantis būstą

Jeigu nuomojatės būstą, pravartu atlikti namų inventorizaciją. Ji labai pravers norint nustatyti savo turto vertę ir suprasti kokios apimties draudimo jums reikia. Keletas patarimų kaip atlikti inventorizaciją ir tinkamai pasirinkti draudimą.
Nuomininkų draudimo tikslas yra užtikrinti, kad jūs galėsite padengti nuostolius tuo atveju, jei patirtumėte žalą – pvz., padarytumėte nuostolių namui ar butui, kuriuos išsinuomojote. Taip pat draudimas galiotų ir jūsų nuosaviems daiktams. Nuomininkų draudimo polisas paprastai apima tokius įvykius: gaisrą, vagystes ir stichines nelaimes. Turėdami namų inventorizacijos sąrašą galėsite būti ramūs, kad tiksliai žinote savo daiktų vertę ir įsigydami draudimą įsitikinsite, kad jie yra įtraukti. Tai jums sutaupys laiko, jeigu tektų kreiptis į draudimo bendrovę dėl žalos atlyginimo.

  • Norėdami pradėti daryti namų inventorizaciją, kruopščiai surašykite visus turimus vertingus daiktus ir jų laikymo vietą.
  • Nusifotografuokite ar nusifilmuokite turimus daiktus, o jei jie turi serijos ar kitokį identifikacijos numerį – įsiamžinkite ir jį.
  • Į sąrašą įtraukite elektronikos prietaisus, kompiuterį ir televizorius, brangius baldus, antikvarinius daiktus ir išliekamą vertę turinčius daiktus, meno kūrinius, papuošalus ir trapius daiktus, pvz. porcelianą, kurie gali būti lengvai pažeisti gaisro ar žemės drebėjimo metu.
  • Internete yra keletas puikių nemokamų programėlių, kurios padės susidaryti tokį sąrašą. Viena iš jų – Know Your Stuff. Naudojant internetinę programą galėsite būti tikri, kad jūsų įrašai gali būti pasiekiami visur, negali būti pavogti ar sunaikinti nelaimės metu.
April 21st, 2017 by Goodwill Financial