Namų valymas po gripo

Jei ir Jūsų šeimą užklupo šis nemalonus virusas, tikimės, kad jau esate sveiki. Taip pat siūlome kelis būdus, kaip po ligos sutvarkyti namus, kad Jūsų namiškiai neužsikrėstų gripu.
Gripas plinta asmeniui čiaudėjant, kosėjant, netgi kalbantis, jis taip pat gali plisti kietaisiais paviršiais, todėl rekomenduojama, kad sergantysis turėtų atskirą kambarį ir vonią, naudotųsi vienkartiniais indeliais, popieriniu rankšluosčiu arba antibakteriniais rankšluosčiais. Tik primename, kad juos reikia skalbti ir keisti kasdien.
Taip pat labai svarbu dezinfekuoti paviršius, vėdinti kambarius, keisti ligonio patalynę ir skalbti ją aukštoje temperatūroje. Vonioje dezinfekuoti kriauklę, čiaupus – laikoma, kad gerai nuvalyti ir dezinfekuoti paviršiai keturias minutes išlieka drėgni ir po to išdžiūna. Sergančio žmogaus kambariui valyti patartina turėti atskirą šluostę.
Kadangi gripo virusas gali būti bet kur, nepamirškite televizoriaus distancinio pultelio, durų, šaldytuvo rankenų, šviesos jungiklių, virtuvės spintelių ir paviršių, elektronikos prietaisų, kompiuterių. Gripo virusas čia gali išlikti gyvybingu iki 24 valandų. Svarbu nepamiršti ir šiukšlių dėžių, kurios gali būti pilnos vienkartinių nosinių, rankšluosčių, naudotų vaistų pakuočių – reguliariai išmeskite šiukšles ir nepamirškite dezinfekuoti šiukšlių kibirą.
Gal nepagalvojote apie tai anksčiau, tačiau, jei turite nebrangų dantų šepetuką, geriau po ligos jo nebenaudoti ir išmesti, o jei dantų šepetėlis vertingas, pasidomėkite, kaip jį galima saugiai dezinfekuoti. Taip pat pakeiskite rankšluosčius, sergant vaikui, išskalbkite minkštus žaislus, taupydami laiką, indaplovėje išplaukite guminius, plastiko žaislus. Ir svarbiausia, kai namai švarūs, nepamirškite nusiplauti rankų, o jei išeinate į viešą erdvę, naudokite patikimus rankų dezinfekuojančius skysčius. Visa mūsų komanda linki Jums ir Jūsų artimiesiems išlikti sveikiems!

February 21st, 2018 by Goodwill Financial