Kodėl jums reikia kritinių ligų draudimo (ir kodėl jūsų tėvams ar seneliams jo nereikėjo)

Vienas dalykas, kuris kritinių ligų draudimą padaro unikaliu, yra tai, kad jį sugalvojo ne draudimo kompanija, o pasaulinio garso širdies chirurgas dr. Marius Barnard’as. Šis medikas buvo savo brolio Christian’o Barnard’o vadovaujamos pirmosios pasaulyje žmogaus širdies persodinimo operacijos komandos narys.
Daktaras M. Barnard’as dirbo Pietų Afrikos Respublikoje ir pastebėjo, kad kai jo pacientai suserga vadinamąja kritine liga, jis, kaip medikas, gali padėti jiems pasveikti fiziškai, tačiau su finansais susijęs stresas, kuris lydi susirgimus vėžiu, širdies smūgius ar insultus, pacientus tiesiog pribaigdavo.

heart_attack
Jis sumąstė, kad kritinių ligų draudimas galėtų veikti kartu su gyvybės draudimu ir padengti bent jau dalį gydymo išlaidų. Todėl 1983 m. PAR buvo pristatyta draudimo naujovė – apsauga nuo kritinių ligų. Dabar ši draudimo rūšis veikia daugiau nei 60 pasaulio valstybių.
Greičiausiai jums kyla klausimas, kodėl draudimas nuo kritinių ligų populiarėja tik dabar, ir kodėl nieko nesate apie jį girdėjęs anksčiau? O todėl, kad dėl medicinos pažangos ir medikų pastangų tokie susirgimai kaip vėžys, infarktas ar insultas vis dažniau pagydomi, nors anksčiau mirtingumas buvo beveik šimtaprocentinis.
Pavyzdžiui, štai gana jaunas 38 metų vyras ant bėgimo takelio sporto salėje netikėtai patiria širdies smūgį. Net 12 žmonių iškart paskambina pagalbos telefonu. O viena moteris čiumpa salėje esantį defibriliatorių ir atgaivina nelaimėlį.
Tik pagalvokite. Jei šis vyras infarktą būtų patyręs prieš 15 metų, kiek žmonių šalia būtų turėję mobiliuosius telefonus ir galėję iškviesti pagalbą, arba kiek sporto salių būtų apsirūpinusios defibriliatoriais?
Tas pats klausimas, bet kiti atsakymai
Klausimas yra toks: koks draudimo produktas geriausiai tinka drausti nuo vėžio, infarkto ar insulto? Prieš 35 metus atsakymas į jį būtų buvęs – gyvybės draudimas. Tuo metu labai nedaugelis žmonių išgyvendavo po tokių diagnozių.
Tai primena istoriją apie Albertą Einšteiną ir jo asistentą. Kartą pastarasis sumišęs paklausė mokslininko, kodėl šių metų egzaminų klausimai studentams yra tokie patys, kaip ir praėjusiųjų?
Į tai Einšteinas atsakė paprastai – nes atsakymai jau yra kitokie.
Draudimo bendrovių klientai ir toliau teiraujasi, koks geriausias draudimas yra nuo vėžio, infarkto ar insulto. Klausimas tas pats, o atsakymas jau kitas. Taip, gyvybės draudimas reikalingas, tačiau reikia ir kritinių ligų draudimo.
Cituojant daktarą M. Barnard’ą, ne todėl, kad jūs mirsite, o todėl, kad išgyvensite.

Šaltinis: www.lifehappens.org

January 10th, 2016 by Goodwill Financial