Kokiais atvejais pasinaudoti kitų pagalba?

Jei esate smulkaus verslo savininkas, gali būti, kad darote viską: generuojate idėjas, užsiimate rinkodara, ieškote klientų, gilinatės į buhalteriją. Greičiausiai galvojate, kad Jūs vienintelis žinote ir galite padaryti geriausiai arba tiksliai žinote, kaip viskas turi būti. Ir tikrai nesate vienintelis taip galvojantis! Tačiau verslui augant ateina laikas, kai tenka samdyti darbuotojus ir deleguoti jiems užduotis. Štai kelios mintys pasvarstymui apie kitų žmonių įdarbinimą ir užduočių delegavimą.

  • Viską daryti vienam galima ribotą laiko tarpą. Didėjant klientų ratui, plečiantis jų poreikiams, atsiradus naujiems produktams, o kitaip tariant – verslui augant – vienas žmogus visko aprėpti nebegali. O ir nereikia, nes visą atsakomybę ir užduotis sutelkti vieno žmogaus rankose – ne pati geriausia išeitis. Todėl jei tas sritis, kuriose jaučiatės neužtikrintas, perduosite kitam profesionalui, galėsite daugiau laiko skirti tai veiklai, kurioje jaučiatės stipriausiai, o tai neabejotinai duos teigiamų rezultatų.
  • Žinau ne viską. Jei matote, kad galite gauti žinių, naujų idėjų ar įkvėpimo iš kitų verslininkų, pasinaudokite šia galimybe. Nebūtinai tai turi būti tas pats verslo sektorius, tačiau skatiname atkreipti dėmesį į tuos, kas gerai išmano technologijas, socialinės medijos ypatumus ar kitą sritį, kuri būtų naudinga Jūsų verslo plėtrai.
  • Yra žmonių, norinčių ir galinčių padėti. Nepamirškite mentorių, bendramokslių, pažįstamų verslininkų, klientų ar kitų žmonių, kurie gali pasidalinti vertinga informacija, patirtimi ar patarimais. Kartais tai gali atverti naujas galimybes! Lygiai taip pat dalinkitės savo įžvalgomis ir idėjomis su kitais.

Prisiminkite, kad pagalbos priemonių ieškojimas nereiškia, kad esate silpnas ar sunkiai tvarkotės. Tiesą sakant, pagalbos ieškojimas tinkamu laiku tik patvirtina, kad esate atsakingas verslininkas, turintis reikiamų įgūdžių!

March 15th, 2016 by Goodwill Financial