Kitokia pensija: 3 dalykai, apie kuriuos verta susimąstyti dabar

Jei galvojate, kad jūsų pensija atrodys taip, kaip jūsų tėvų ar senelių, galvokite iš naujo. Ir jau dabar susimąstykite apie tris dalykus:

RetirementSS-Post

  1. Mamos ir tėčio bankas neveiks amžinai. Yra dvi šio rdeikalo pusės. Jei jūs remiate suaugusius savo vaikus, jūs ne vienas toks. Skaičiuojama, kad net 81 tėvų finansiškai remia savo atžalas. Tačiau įvertinkite, kiek ilgai tai gali tęstis. Ir paklauskite savęs: ar padėdamas suaugusiam vaikui (nusipirkti namą, atostogas ar persikelti į naują gyvenamą vietą) nerizikuoju savo finansine ateitimi?
    Jei jūsų atsakymas yra „ne, tai nepakenks mano finansams“, tada gerai, toliau remkite vaikus, kol turite tam lėšų ir nerizikuojate savo finansiškai. Bet jei suprantate, kad taip aukojate savo ateitį, reiškia, atėjo metas atvirai su vaikais pasikalbėti.
    Dabar kita pusė. Jei esate pats pratęs nuolat gauti finansinę paramą iš tėvų, turėkite omeny, kad augantys sveikatos priežiūros kaštai pensijoje, rinkų svyravimai ir kiti faktoriai gali netikėtai išjungti gimdytojų dosnumą arba palikti jus be palikimo, nepaisant jūsų paties ar jūsų tėvų norų. Tačiau daug apklaustų žmonių teigė, kad jie sutinka rizikuoti savo finansine ateitimi, kad dabar galėtų paremti savo vaikus. Esmė: kliovimasis tėvų parama nėra finansinis planas ateičiai.
  2. Sveikatos priežiūros kaina pensijoje bus svarbus faktorius. Žinia, šiemet Medicare įmokos gerokai šoktelėjo, o socialinės apsaugos išmokos krito. Apskritai, daug žmonių nėra tinkamai pasirengę išaugusioms sveikatos paslaugų kainoms pensijoje. O tai bus didysis to laiko klausimas. Tačiau yra būdas, kaip daugmaž tiksliai viską suplanuoti. Yra apskaičiuota, kad 65 metų sulaukusi ir šiemet į pensiją išeisianti pora per visą pensinį laikotarpį sveikatos apsaugai išleis 245 000 dolerių. Gerai pagalvokite, ar jūs tam pasirengęs?
  3. Jums gali reikėti, o gali ir nereikėti gyvybės draudimo. Jei turite pakankamai santaupų ir negalvojate, kaip reikėtų išgyventi, jei jūs, ar jūsų gyvenimo partneris mirtų, jums ko gero nereikės tokio gyvybės draudimo, kokį turėjote anksčiau. Tačiau taupymo dėlei verta savęs paklausti, „jei kas nors atsitiks, man, ar mano gyvenimo žmogus turės pakeisti savo gyvenimo būdą dėl nepritekliaus?“ Jei taip, pasilikite gyvybės draudimą. Galvokite taip: gyvybės draudimo turėjimas jus paverčia savotišku „banku“, o ne „banko klientu“, kai jums prireikia pinigų.

Esmė ta, kad kai jūs išeisite į pensiją, jums reikės blaiviai pažvelgti į situaciją ir apgalvoti visus „jeigu“. Tad verta susitikti su savo finansų konsultantu ar draudimo agentu ir pasverti visus „už“, „prieš“ bei „jeigu“, pasirūpinti draudimu ir finansiniu pagrindu po kojomis.

Šaltinis: www.lifehappens.org

February 9th, 2016 by Goodwill Financial