Kas svarbu kraustantis į naujus namus?

Kas gali būtu geriau, kaip pagaliau įsikraustyti į namus, kuriame gyvensite vienas/viena. Pagaliau su niekuo nereikia dalintis vonia. Vis dėlto, išlaidos už butą/namą tenka Jums vienam, todėl svarbu atsakyti į klausimą, ar viską gerai apskaičiavote? Jei abejojate, skaitykite toliau, kaip geriau apskaičiuoti būsto išlaidų biudžetą.

 

Bendros išlaidos

Vienos pirmųjų išlaidų bus saugumo depozitas, kuris gali siekti iki mėnesio nuomos kainos. Kai kurie nuomininkai gali paprašyti depozito ir už paskutinį mėnesį, todėl pradinės islaidos gali dar isaugti.

Be abejo, pagrindinės islaidos bus nuoma už būstą. Atkreipkite dėmesį į specialistų rekomendacijas, kad islaidos nuomai nevirsytų 30 proc. Jūsų pajamų (procentas gali būti kiek didesnis priklausomai nuo to, ar turite automobilį ir kurioje vietoje gyvenate).

Be islaidų nuomai paskaičiuokite, kiek isleisite komunaliniams mokesčiams:

  • Dujoms
  • Elektrai
  • TV/Internetui
  • Vandeniui
  • Siukslių isvežimui
  • Nuotekoms

Sužinokite is anksto, ar reikės mokėti už visas ar dalį paslaugų.

Į islaidų eilutę siūlome įtraukti draudimo islaidas: nuomotojas nepadegs nuostolių, jei Jūsų nuosavybė bus pavogta, sunaikinta arba Jūs pats padaysite žalos. Tokiu atveju geriausiai sią problemą isspręs turimas draudimas, kurį pagal Jūsų poreikius parinks Goodwill Financial specialistai. Neabejokite ir kreipkitės į mus!

Papildomai rekomenduojame pagalvoti apie kitas islaidas: pasidomėkite, ar reikės mokėti už masinos stovėjimo vietą, sporto klubą, baseiną, ar bus papildomi mokesčiai, jei auginate gyvūną.

Ir paskutinis dalykas: jei būstas be baldų, teks pasirūpinti ir jais. Viena is iseičių pasidomėti, ar giminės ar artimi žmonės neturi baldų, kuriuos gali padovanoti ar pigiai parduoti. Jei naudotų baldų nenorite, Target, Ikea ar kitos parduotuvės siūlo variantus už priimtiną kainą. Linksmų įkurtuvių!

July 26th, 2016 by Goodwill Financial