Kaip sumažinti gaisro nuostolių riziką Jūsų versle?

Ar dažnai pagalvojate „tai gali nutikti kažkam kitam, tik ne man“? Trumpas sujungimas, žaibo iškrova gali užklupti net labiausiai atsakingą ir rūpestingą verslininką. O kaip sako lietuvių patarlė – kepure gaisro neužgesinsi! Tačiau mes manome, kad šiuo atveju kepurės net ir nereikia, todėl paruošėme keletą patarimų, kurie gali padėti išvengti nelaimės.

1.   Reguliariai tikrinkite gesintuvus ir laikykite juos laikydamiesi saugos reikalavimų;

2.   Surenkite darbuotojų pratybas, kaip jais naudotis – turbūt nenorite skaityti instrukcijos gaisro metu?

3.   Jei esate restorano savininkas, primename pasirūpinti UL 300 standartus atitinkančia gesinimo sistema ir vadovautis NEPA 96 vėdinimo ir gaisro apsaugos standartais.

4.   Pasirūpinkite, kad maisto gaminimo įranga būtų visada švari. Rekomenduojame periodiškai naudotis valymo paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis.

5.   Pasižiūrėkite, ar kavos gaminimo ar duonos skrudinimo aparatai nestovi šalia lengvai užsidegančių medžiagų ar daiktų, stenkitės nesinaudoti nepatikimais elektros prietaisais (pvz., oro šildytuvais).

6.   Pasirūpinkite, kad avarinio išėjimo durys būtų atrakintos ir lengvai prieinamos, taip pat nepamirškite, kad geriausia yra bent du avariniai išėjimai iš pastato.

7.   Jei esate ar gyvenate sausringose vietovėse, kur dažni gaisrai gamtoje, nepamirškite karpyti medžių šakas ir krūmus šalia namo ar kito pastato.

March 15th, 2016 by Goodwill Financial