Kaip geriausiai apsaugoti maitinimo verslą

Taigi, pirmas žingsnis apsaugant verslą yra tinkamai vykdoma veikla. Gerai organizuoti darbą jums padės griežtas numatytų procesų ar taisyklių laikymasis, taip pat ir tinkama darbuotojų saugos politika ir instruktavimas. Beje, kalbant apie saugumą – ar žinote, kad, pavyzdžiui, į kanalizaciją negalima pilti jokių aliejų ar riebalų, nes tai kenkia ne tik vamzdynams, bet ir gamtai. Taip pat būtina su darbuotojais aptarti požiūrį į klientų aptarnavimą, profesionalumą darbe ir visur kitur, šiltą bei paslaugų bendravimą su lankytojais. Nes elgesys su klientais lemia visą veiklos eigą, ypač, jei nepavyksta išvengti apmaudžių klaidų.


Įstatymai
Žinia, darbą maitinimo versle reglamentuoja griežtos taisyklės ir nuostatai. Svarbu, kad būtų reguliariai inspektuojama maisto gamybos vieta, ar tai būtų jūsų restorano virtuvė, ar jūsų namų virtuvė, jei verslas tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius. Prieš pradėdami tiekti maistą, privalote užtikrinti, kad jo gamyba atitiks reikiamus standartus. Taip pat svarbu pasirūpinti visomis reikalingomis maisto tiekimo licencijomis. Pavyzdžiui, išsinešti gaminamam maistui reikia vienokių leidimų, o vietoje valgomam – kitokių, tad verta viską išsiaiškinti ir susiplanuoti. Šiais klausimais prieš pradedant verslą jums pagelbės vietos institucijų pareigūnai, tik nebijokite kreiptis.
Komandos formavimas
Kiekviename versle komanda yra bene svarbiausias dalykas. Maisto industrijoje rinkdamasis darbuotojus jūs tikriausiai atkreipsite dėmesį ne tik į kandidato santykį su klientu, kaip minėjome anksčiau, bet ir į jo galimybes dirbti streso ar spaudimo sąlygomis. Nes tokiame darbe visada nustatyti gana griežti terminai ir biudžetai, nes maisto laukia alkanos burnos. Tad labai svarbu rasti žmogų, kuris tokiomis sąlygomis mokėtų išlaikyti ramybę ir šaltą protą. Todėl atsakingai rinkitės komandą iš kandidatų, kurie deramai elgiasi stresinėse situacijose ir geba bendrauti su žmonėmis. Dar geriau, neprašausite, jei pasamdysite žmogų, jau turintį ilgametės patirties maisto versle.
Verslo apsauga
Net ir sunkai dirbdamas bei kurdamas verslą, privalote turėti atsarginį planą, jei kas nors nepasisektų. Pirmiausiai mes patariame pasirūpinti specializuotu draudimu, kuris ilgam apsaugotų jūsų vadovaujamą maitinimo įstaigą nuo įvairių nelaimių. Maitinimo versle yra daugybė maisto gaminimo ir pristatymo stadijų, tad svarbu turėti sutartį, kuri apsaugo visą procesą. Jei turite kokių nors klausimų, arba jei jums reikia profesionalaus patarimo apie maitinimo verslo draudimą, būtinai susisiekite su Goodwill Financial komercinių klientų aptarnavimo vadybininku. Nes mes esate tam, kad padėtume.

Šaltinis: www.paradisoinsurance.com

December 16th, 2015 by Goodwill Financial