Gyvybės draudimas: ką reikia žinoti prieš draudžiantis

Gyvenimo eigoje Jūsų gyvybės draudimo poreikiai gali keistis. Terminuotas draudimas jaunystėje ar karjeros pradžioje bei darbdavio siūlomas gyvybės draudimo polisas ar kaupiamasis polisas tarpusavyje turi keletą bendrų dalykų, bet yra ir skirtumų . Taigi, suprasti kokio tipo gyvybės draudimo jums reikia kiekvienu savo gyvenimo etapu yra būtina. Vienas paprastas dalykas, kurio negalima pamiršti visame šiame procese yra tai, kad daugiau atsakomybės turite, tuo didesnės apimties gyvybės draudimo jums reikia.

Ir čia yra tik keletas svarbių dalykų į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Žmonės, kurių puiki sveikata, tačiau kurie negali į draudimą investuoti didelių sumų, gali apsvarstyti pradžiai draustis terminuotu arba kombinuotu draudimu, o vėliau apimtis padidinti.
  • Jeigu jūsų sveikata puiki, gali svarstyti tiek terminuoto, tiek ilgalaikio draudimo galimybes, kadangi puikios sveikatos žmogui draudimo įmoka yra gerokai mažesnė, nei rizikingos sveikatos asmeniui.
  • Ilgalaikis draudimas su indėliu jums gali labai pravesti ateityje – pensijai, verslo pradžiai ar kitiems svarbiems finansiniams dalykams.
  • Jei turite galimybę apsidrausti keletu polisų, galite pasirinkti geriausiai jūsų situaciją ir poreikius atitinkančius variantus. Visa tai gali atrodyti labai sudėtinga, tad visuomet verta pasitarti su specialistu. Paskambinkite mums pasitarti: 630-785-2412
May 5th, 2017 by Goodwill Financial