Draudimo rūšys nedidelio verslo savininkams

Būdamas verslo savininku turite išties daug reikalų, visgi reikia apgalvoti ir draudimo rūšis, kurios atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Žinoma, tai gali būti painu, bet mes esame čia tam, kad padėtume.
Pateikiame 4 tipų draudimo apsaugos variantus, į kuriuos mažo verslo savininkai turi atsižvelgti:
Turto draudimas – tai draudimas, kuris suteikia kompensaciją, jei verslo turtas sugadintas, pavogtas arba prarastas. Draudimas apima inventorių, biuro baldus, žaliavas, kompiuterius, mašinas ir kitus daiktus, kurie yra verslo nuosavybės dalis. Turto draudimas nesibaigia fizinio turto apsauga, jis taip pat suteikia lėšų veiklos atstatymui, kai įvyksta dideli praradimai.
Komercinis Auto draudimas – kiekvienas, kuris naudoja savo asmeninį automobilį verslo tikslais turėtų aptarti šį draudimo tipą su savo agentu. Dauguma asmeninio transporto draudimo polisų neteikia apsaugos, jei automobilis, kuris yra susijęs su avarija, naudojamas daugiausia verslo tikslais. Verslo auto draudimo polisas yra skirtas transporto priemonėms, kurios priklauso ir yra naudojami verslo tikslais.
Civilinės atsakomybės draudimas – bet koks verslas gali susidurti su ieškiniu dėl tam tikrų priežasčių. Pavyzdžiui, asmuo gali reikalauti atlyginti žalą, nes jūsų verslas jam pakenkė dėl gaminio su trūkumais ar aplaidumo suteikiant saugią paslaugą. Civilinės atsakomybės draudimo išmoka atlygina už žalą, už kurią atsako bendrovė. Šis draudimas paprastai apima teisinių paslaugų išlaidas, mokesčius advokatui, medicinos sąskaitas ir kelias kitas susijusias išlaidas.
Darbuotojų kompensacijos – beveik kiekvienoje valstijoje darbdaviai privalo pagal įstatymus turėti Darbuotojų kompensacijos draudimą, jei jie turi darbuotojų, kurių skaičius paprastai svyruoja nuo trijų iki penkių. Darbuotojų kompensacijos moka už darbuotojų prarastą darbo užmokesčio dalį, jei jie yra sužeisti. Be to, draudimas taip pat apima medicininę priežiūrą, jei reikia. Išmokos skiriamos darbuotojams, kurie patiria sužalojimus darbe, nepriklausomai nuo to, kas yra kaltas. Jei darbuotojai miršta dėl sužalojimų, draudimo bendrovė išmoka kompensaciją mirusio darbuotojo šeimai.

May 26th, 2017 by Goodwill Financial