Kokio draudimo reikia autoservisams

Būdamas autoserviso savininkas, jūs turbūt jau žinote, kad turite pasirūpinti pastato, savo verslo nuosavybės, klientų nuosavybės, atsakomybės ir darbuotojų sveikatos draudimais.

auto-repair-16
Tačiau tai tik pradžia – patys pagrindiniai polisai, kuriuos turite įsigyti, nes autmobilių serviso savininkai susiduria su gana unikaliomis rizikomis. Apačioje esančioje lentelėje nurodytos dažniausios šiame versle sutinkamos situacijos, kurios padės jums apsispręsti, kokio dar draudimo jums reikėtų. Ne kiekvienas draudikas ar jų siūlomi polisai tinka atskiriems atvejams, tačiau naudinga bent jau žinoti, ko gali prireikti, kai rūpinatės draudimo įsigijimu.
Pirmieji du stulpeliai padės jums apgalvot, kokio draudimo reikia autoservisų savininkams, o trečiasis – kokius draudimo sprendimus jums gali pasiūlyti draudimo bendrovės, pavyzdžiui, Goodwill Financial.

Lentele
Taip pat automobilių remonto dirbtuvių savininkams gali reikėti draudimo nuo bandymo už suteiktas paslaugas apmokėti suklastotais ar pavogtais mokėjimo čekiais, kredito, debeto ar kitokiomis mokėjimo kortelėmis, draudimo nuo darbuotojų nesąžiningumo ar vagysčių, kanalizacijos ir vandentiekio avarijų, komercinių automobilių, duomenų nutekėjimo ir kitokių verslo draudimų.
Taigi, matote, kad labai svarbu turėti tinkamą draudimą. Na, ir šiek tiek sudėtinga. Kad būtų lengviau ir paprasčiau, būtinai susisiekite su draudimo profesionalais Goodwill Financial. Mūsų atstovai padės jums susigaudyti situacijoje ir nemokamai paskaičiuos reikalingų draudimų kainas.

Šaltinis: www.erieinsurance.com

January 19th, 2016 by Goodwill Financial