8 dalykai, kurių darbuotojai tikisi iš darbavių

ilovejobPamirškite stalo futbolą ar nemokamus užkandžius kontoroje. Jūsų darbuotojams reikia kur kas paprastesnių dalykų. Štai 8 dalykai, kurių jie tikisi iš savo darbdavių.

  1. Galimybė atostogauti tiek, kiek jiems ir priklauso. Daug darbuotojų neišnaudoja viso jiems priklausančio atostogų laiko. Dažniausiai atostogauti tiek, kiek numato įstatymai, darbdavys tiesiog neleidžia. Tačiau pasitaiko ir atvejų, kai viršininkas ar darbinė aplinka smerkia pailsėti norintį darbuotoją už… tinginiavimą.
  2. Galimybė sirgti ir neįrodinėti, kad sergi. Prievolė peršalus eiti pas gydytoją tik tam, kad darbdaviui galėtum pristatyti jo raštelį apie ligą, yra tiesiog žeidžianti. Tai, beje, gerokai kilsteli sveikatos priežiūros kainą, nes ligoniai grūdasi prie gydytojo kabineto, užuot ramiai pailsėję ir išgėrę vaistų nuo peršalimo.
  3. Galimybė dirbti nuotoliniu būdu, kai darbo pobūdis tai leidžia. Įmonės, kurios darbuotojams leidžia dirbti iš namų, kai jie, pavyzdžiui, turi temperatūros, laukia meistro ar slaugo sergantį vaiką, bet gali tvarkyti reikalus, sulaukia daugiau darbuotoju lojalumo.
  4. Galimybė mokytis ir tobulėti profesiškai. Iš darbuotojų dažnai laukiama rezultatų visiškai neivenstuojant į jų apmokymą, dar rečiau jie sulaukia galimybių tobulėti profesiniuose mokymuose ir seminaruose.
  5. Lankstus grafikas. Galimybė proto ribose pasirinkti darbo grafikus su sąlyga, kad darbas atliekamas kokybiškai, yra labai geras būdas pritraukti ir išlaikyti aukšto lygio darbuotojus.
  6. Reikšmingos pareigos ir atsakomybė. Darbuotojai, galintys daryti realią įtaką įmonės sėkmei, turintys savo veiklos sritis, jose patiriantys sėkmę ir darantys klaidas, yra labiau patenkinti savo darbu.
  7. Atvira padėka. Viršininkai, kurie geriems darbuotojams leidžia žinoti, kad pastebi jų pasiekimus ir sukuriamą vertę, turi daugiau lojalių pavaldinių.
  8. Gera vadyba. Niekas taip neatbaido darbuotojų, kaip blogas elgesys: rėkimas, baimės ir nepasitikėjimo aplinkos sukūrimas ar nesprendžiamos rimtos problemos.

Šaltinis: usnews.com

January 8th, 2016 by Goodwill Financial