Būkite skautas

Jei vaikystėje buvote skautas, jums turbūt žinoma, kad turite visada būti pasirengęs. Kam? Bet kam, ką iškrės gyvenimas. Tai veikia, kai stovyklaujate miške, o dar labiau – kai turite savo verslą.

Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūsų verslo neužklups žemės drebėjimas, tornadas, neužgrius meteoritas iš dangaus ar kitokia katastrofa. Tokie dalykai nutinka, tad truputis pasirengimo nelauktam įvykiui gali padėti kur kas greičiau po visko atsitiesti.

  • Svarbius duomenis iš anksto išsaugokite ir laikykite ne įmonės patalpose. Išorinis diskas šiuo atveju jums nepadės, jei jis bus pažeistas ar sugadintas audros metu. Tad pasirūpinkite išorine duomenų saugykla, arba visą įmonės informaciją laikykite „debesyje“.
  • Sudarykite detalų nuosavybės sąrašą ir į jį įtraukite įrangą, baldus ir kitus versle naudojamus daiktus. Kur kas lengviau pildyti paraišką draudimo išmokai gauti, kai tiksliai žinai, kas buvo sugadinta. Dar geriau turėti nuotraukas.
  • Parenkite planą nelaimės atvejui. Ar jūsų darbuotojai žino, ką daryti ir kur bėgti ištikus negandai? O kas, jei nelaimės metu jūsų įmonėje bus klientų? Čia galite sužinoti daugiau informacijos, kaip parengti gelbėjimosi planą ir kur jį laikyti, kad būtų prieinamas visiems.

Apskaičiuota, kad net 40 proc. įmonių po nelaimės nebeatsidaro. Tad šiek tiek pasiplanavę bei pasirūpinę tinkamu draudimu jūs laiku ir tvirtai vėl atsistosite ant kojų. Paskambinkite mums ir mes jums šiais klausimais padėsime.

Šaltinis: www.agentexchange.com

December 16th, 2015 by Goodwill Financial