Atostogos, kelionės ir vaikai

Jei per atostogas ruošiatės lankyti šeimą ir draugus ir jei keliausite su vaikais, geriau šiai kelionei pasirengti iš anksto. Kelionės šventiniu laikotarpiu ir taip sukelia pakankamai streso, džiaugsmas ir euforija gali greitai peraugti į nuovargį užstrigus kamštyje arba laukiant atidėto skrydžio. Keli patarimai padės išvengti neplanuotų rūpesčių.

Pasirinkite tinkamiausią laiką
Kad išvengtumėte chaoso, prisiminkite, kad dvi dienas prieš ir po atostogų keliauja daugiausia žmonių, todėl savo kelionę planuokite kiek anksčiau ar vėliau. Koks palankiausias paros metas – spręsti Jums. Jei keliaujate su mažais vaikais, patartina kelionę planuoti jų miego metu. Taip pat atsižvelkite į oro sąlygas, prisiminkite, kad jos gali pasikeisti ir kelionė gali tapti ilgesne, nei numatėte.

Investuokite į kelioninę įrangą
Kai kurie kelionėms skirti daiktai ar įranga gali keliones padaryti lengvesnėmis ir malonesnėmis, pvz., skysčiui nepralaidūs apmušalai, užtiesalai ar pagalvės kaklui. Keliaudami nepamirškite pasirūpinti ne tik žaislais, bet ir vieta ar krepšiu, kur juos galite tvarkingai sudėti ir padėti šalia vaikų. Taip pat nepamiškite apie kelioninį padėklą, kuris leis vaikams spalvinti, žaisti ar užkandžiauti.

Pasiimkite tinkamiausius žaislus
Atrinkite patys arba paklauskite auklių, prižiūrinčių vaikus, kokie žaislai yra jų patys mėgstamiausi. Geriausia pasiimti senus gerus ir keletą naujų, nematytų žaislų. Jei skirtumas tarp vaikų amžiaus didesnis, verta pagalvoti apie skirtingus užsiėmimus arba bendrus šeimos žaidimus. Išmėginkite žaidimus kortomis, kubiku rubiku, lipdukais, Sudoku, magnetinius stalo žaidimus, dėliones. Taip pat paieškokite specialių kelionėms skirtų žaidimų.

Turėkite gėrimų ir užkandžių
Kelionė prailgs ne taip, jei turėsite ko užkąsti, be to, nereikės ieškoti vietos, kur pavalgyti arba valgyti netinkamą maistą. Visada smagu išbandyti ką nors naujo, tačiau į kelionę verčiau pasiimti įprastą maistą ir užkandžius. Nesiūlome piktnaudžiauti maistu iš aparatų ar greito maisto restoranų. Geriau įsidėti sveikų pilno grūdo batonėlių, daržovių, taip pat suskirstyti maistą porcijomis, kad jį suvartoti būtų galima be didelių rūpesčių. Užstrigus kamštyje vietoj nervinimosi geriau išsitraukti sūrio lazdelių, krekerių, vaisių, sumuštinių su riešutų sviestu ir džemu ir pasidaryti nedidelę puotą.

Susidarykite planą
Keliaudami pasistenkite išlaikyti įprastą rutiną. Pasistenkite atsikelti tokiu pat metu, kaip visada, kelionės metu laikykitės įprasto ritmo, valgykite įprastą maistą, peržvelkite maršrutą – gal pakeliui yra restoranų, kuriuose lankotės su šeima.

Linksmų, lengvų ir nuotaikingų kelionių šventiniu laikotarpiu!

December 19th, 2017 by Goodwill Financial