Ar Jūs ir Jūsų sūnus/duktė esate pasiruošę koledžui?

Sveikiname su pokyčiais ir iššūkiais, kurie laukia visos Jūsų šeimos. O kad būtų lengviau juos priimti, paruošėme keletą patarimų:

  • Pasirūpinkite draudimu. Atsakykite į klausimą, ar Jūsų sūnui/dukteriai reikės automobilio. Jei ne, tuomet galite sutaupyti pinigų draudimui, kol juo niekas nesinaudos. Tuo atveju, jei jam automobilio reikės, prisiminkite taisyklę, kad draudimas galioja konkrečiam automobiliui, o ne vairuotojui. Mes pasirengę Jums padėti įsigyjant geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimo polisą.
  • Pasirūpinkite pipiriniu balionėliu. Šį balionėlį galima prisikabinti prie raktų pakabuko, ir taip sumažinti tėvų galvos skausmą dėl vaiko saugumo;
  • Pasirūpinkite reikiamais pirkiniais iš anksto. Rekomenduojame reikiamus daiktus pirkti iš anksto – tuomet galite pasinaudoti akcijomis, išvengti nereikalingų išlaidų, be to, rasti tikrai reikalingus pirkinius, o ne tenkintis tuo, kas lieka.
  • Peržiūrėkite daiktus. Perrinkite tai, kas reikalinga, pagalvokite, kuo reiktų atsikratyti, atiduoti ar parduoti. Tokia daiktų revizija žymiai palengvina persikraustymą.
  • Pasikalbėkite su būsimu studentu. Aptarkite saugumo taisykles, peržiūrėkite, kokius vertingus daiktus Jūsų sūnus/duktė turės savo gyvenamojoje vietoje. Priklausomai nuo to, ką planuojate tyrėti kambaryje, ar tai bus bendrabutis ar butas, apgalvokite, koks draudimas geriausiai atitiktų Jūsų vaiko poreikius. Priimant sprendimą kviečiame konsultuotis su mūsų komandos profesionalais!

 

Linkime sėkmingų naujų mokslo metų!

August 28th, 2016 by Goodwill Financial