Apsaugokite savo turtą stichinės nelaimės metu

Daugiau nei pusė JAV gyventojų yra visiškai nepasirengę finansiniams nuostoliams, kuriuos gali sukelti atšiaurus oras arba stichinės nelaimės.
Nesvarbu, kur gyvename, praktiškai kiekviename šalies kampelyje galima stebėti vienokius ar kitokius klimato svyravimus ar kraštutinumus. Ir net tada, kai rizika yra minimali, būdami toli nuo namų žmonės vis tiek gali susidurti su gamtos sukeltomis nelaimėmis.
Per pastaruosius kelerius metus 8 is 10 amerikiečių patyrė tin nedraugiškas oro salygas, o metines išlaidos už gamtos sukeltus nuostolius gali siekti dešimtis milijardų dolerių.

Stichinė nelaimė
Net ir turėdami pakankamą draudimą, jūs vis tiek galite atsidurti pavojuje. Kreipdamiesi dėl nuostolių atlyginimo net ir su mūsų parama ir pagalba jūs galite neatgauti viso prarasto turto, jei neturėsite tinkamos informacijos apie visą savo nuosavybę.
Pavyzdžiui:
Turto aprašo. Beveik du trečdaliai JAV gyventojų neturi informacijos apie savo turtą, o nemaža dalis turinčiųjų šios informacijos neatnaujino mažiausiai metus.
Atsarginio inventoriaus, laikomo ne namuose, pvz., banko seifo.
Stambesnių pirkinių kvitų įrodyti, kiek už juos sumokėjote.
• Prieš nelaimę darytų buto/namo nuotraukų, kuriose aiškiai matytųsi patirtos žalos dydis ir ką reikės padaryti žalai atitaisyti.
Šiais laikais nesudėtinga sudaryti turimo namų inventoriaus sąrašą ir jį vis atnaujinti. Yra daug išmaniųjų telefonų, planšečių ar kompiuterių programų (ang. apps), kai kurios jų – nemokamos. Dauguma suteikia galimybę fotografuoti, tad nuotraukų kopijas galite laikyti diske ar net patalpinti debesyje (iCloud), kad ši informacija butu patogiai ir lengva pasiekiama.
Jei turite išmanųjį telefoną, atsisiųskite National Association of Insurance Commissioners inventoriaus kontrolinį sąrašą ir patarimus, kaip surašyti savo turtą. Juos rasite čia.
Dar vienas svarbus dalykas: kompensuojama tik iki 50 procentų apdrausto namo vertės sudarančio “namo turinio”. Pavyzdžiui, už namo, įvertinto 250 000 dolerių suma, prarastą ar sugadintą turinį būtų kompensuota ne daugiau kaip 125 000 dolerių.
Daugeliu atveju tokia suma būtų tikrai pakankama, bet turėkite omeny, kad tam tikriems daiktams, pavyzdžiui, elektronikos įrangai, gali būti taikomi griežtesni apribojimai.
Tad kodėl šiandien nesurašius ar neatnaujinus savo buto/namo turto? Tai padarę paskambinkite mums (630) 785-2412 pasitikrinti, ar jūsų turtas yra tinkamai apsaugotas.

Goodwill Financial

April 3rd, 2015 by Goodwill Financial