8 dalykai, kuriuos turite prisiminti įsigydami naują verslo draudimą

Esate smulkaus verslo savininkas? Sveikiname! Nėra lengva pradėti savo verslą ir jį paversti pelningu, tačiau niekas taip negali sugadinti sėkmingos pradžios kaip netikėtas nelaimingas atsitikimas ar ieškinys teismui. Todėl rekomenduojame apsvarstyti verslo draudimo įsigijimo galimybę ir pateikiame kelis patarimus, kurie padės rasti Jums tinkamiausią smulkaus verslo draudimą.

1.      Palyginkite įkainius. Visų pirma svarbu prisiminti, kad pigiausias draudimas ne visada geriausias, o agentas, iš kurio pirkote automobilio draudimą, nebūtinai gali Jums pasiūlyti tinkamiausią verslo draudimą. Todėl geriausia atlikti trumpą tyrimą internete ir palyginti kelių agentūrų teikiamas paslaugas ir pasirinkti Jums priimtiniausią variantą. Be to, kelių alternatyvų turėjimas didina Jūsų derybinę galią derantis dėl tinkamiausio varianto – nepamirškite pasinaudoti ir šia galimybe. Daugiau informacijos, kaip nesuklysti pasirenkant, galite rasti čia.

2.      Žinokite pagrindines kompensacijų darbuotojams taisykles. Net jei Jums dirba vos vienas darbuotojas, kai kuriose valstijose privaloma turėti kompensacijų darbuotojams draudimą (Worker‘s Compensation Insurance). Pasirūpinkite, kad veiklą vykdote pagal nustatytas taisykles ir taip išvengsite nesusipratimų ar nemalonumų. Kiekvienos valstijos taisyklių gidas Worker‘s Compensation Laws by State trumpai pateikiamas čia. Taip pat rekomenduojame perskaityti šiuos 5 patarimus, kaip tinkamai laikytis nustatytų reikalavimų.

3.      Peržiūrėkite turimas sutartis. Patikrinkite, ar patalpų nuomos ar klientų aptarnavimo sutartys nenustato specialių sąlygų. Įsitikinkite, kad turimas draudimas ar draudimas, kurį planuojate įsigyti, padengs visus įsipareigojimus ir išlaidas. Be to, faktas, kad turite verslo draudimą, įrodo Jūsų atsakingumą ir patikimumą. Čia galite rasti daugiau informacijos, kada smulkiam verslui reikia draudimo.

4.      Peržiūrėkite nuosavybės ar nuomos sąlygas. Jei verslą vystote namuose, Jūsų turimas draudimas nepadengs verslo nuostolių, todėl papildomas draudimas užtikrins, kad būtų atlyginta visa Jūsų patirta žala. Juk nuosavas verslas svarbu lygiai taip pat kaip ir Jūsų namai ir nuosavybė! Daugiau apie draudimą, kuris tinkamas vystant verslą namuose, rekomenduojame sužinoti čia.

5.      Įsigilinkite į pagrindinius reikalavimus. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ir tuo labiau neapsaugo nuo galimos žalos, todėl pateikiam sąrašą, ką privalo turėti verslo savininkas:

·     Bendrą atsakomybės draudimą (General Liability Insurance): jis padengia bendrus nuostolius trečiai šaliai, pvz., jei atsirado žala turtui ar asmeniui;

·     Verslininko veiklos draudimą (Business Owner’s Policy) ir nuosavybės (Property Insurance) draudimą;

·     Neatsargumo ir aplaidumo draudimą (Errors & Omissions Insurance), kuris užtikrins, kad galėsite apmokėti išlaidas, susijusias su įvykusiomis klaidomis.

Šis žodynas Jums padės lengviau susikalbėti verslo, draudimo ir teisės kalba.

6.      Peržiūrėkite, kas populiaru. Naudodamiesi Insureon Policy Analyzer įrankiu galite sužinoti, koks draudimas populiariausias Jūsų verslo sektoriuje. Vis dėlto, prisiminkite, kad kiekvieno situacija skirtinga, todėl rinkitės atsakingai. Čia rasite daugiau informacijos apie skirtingas verslo draudimo rūšis.

7.      Susiplanuokite biudžetą. Svarstote, kiek gali kainuoti draudimo polisas? Planuojant išlaidas siūlome pasinaudoti Verslo draudimo kaštų skaičiuokle, be to, primename, kad tai investicija, kuri ilguoju laikotarpiu apsaugos nuo nereikalingų išlaidų. Apie tai, kiek kainuoja smulkiojo verslo draudimas, skaitykite čia.

8.      Pasitarkite su draudimo agentu. Jūs juk negalite žinoti visko ir viskuo rūpintis pats. Belieka tik priimti sprendimą dėl geriausių ir Jums pritaikytų pasiūlymų, kuriuos pasiūlys GoodWill Financial profesionalai.

March 15th, 2016 by Goodwill Financial