7 Sporto rūšys ir galimi sunkumai draudžiantis gyvybės draudimu

Draudimo agentai laikas nuo laiko gauna klausimų, ar kultivuojama sporto šaka gali turėti įtakos gyvybės draudimo įsigijimui. Dažniausiai atsakymas yra „Ne“, tačiau reikia pripažinti, kad kai kuri veikla gali nulemti, ar galėsite įsigyti gyvybės draudimą įprastomis sąlygomis. Štai 7 sporto šakų sąrašas, kurios laikomos rizikingomis (dėl specialių pasiūlymų siūlome tiesiogiai susisiekti su mūsų kompanijos draudimo agentais).

  1. Kopimas ledu. Alpinistai dažniau rizikuoja susižeisti durtinėmis žaizdomis, jau neskaitant aplinkybių, kad ledas, kuriuo kopiama, gali lūžti arba skilti ir taip sukelti papildomą pavojų.
  2. Parkūras. Šokinėjimas nuo stogų ant stogų ar kitų paviršių be tinkamos apsaugos sukelia didesnę kritimo ir susižalojimo riziką.
  3. Šokinėjimas nuo pastatų ar uolų. Tai ne tik kad pavojinga, bet ir nelegalu.
  4. Slidinėjimas iš helikopterio. Tokiems sportininkams kyla papildoma rizika atsidurti po sniego nuošliauža arba įkristi į ledo tarpeklius.
  5. Slydimas gulint riedlente. Greitas važiavimas mieste gulint ant riedlentės, išvystant net 70 mylių per val. greitį.
  6. Aukštų bangų surfingas. Banglentininkai svajoja apie dideles bangas, tačiau slydimas 15 m. ir daugiau bangomis gali baigtis kaulų lūžiais ir skendimu.
  7. Šokinėjimas į vandenį nuo uolų. Šokant nuo uolos, kuri yra 30 metrų aukščio, smūgis į vandenį gali prilygti smūgiui į betoną. Tačiau didžiausia rizika yra nepataikyti į vandenį, o atsitrenkti į olos kraštą.

 

Siūlome sportuoti atsakingai ir nerizikuojant!

 

August 28th, 2016 by Goodwill Financial