7 dalykai, kuriuos privalote žinoti prieš pasirašant nuomos sutartį

Ieškote būsto gyventi? O gal trumpalaikės nuomos atostogų laikui? O gal galvojate pakeisti aplinką ir kur nors persikelti 2-3 mėnesiams? Būsto kaina, jo vieta yra svarbūs dalykai, tačiau prieš renkantis siūlome nepamiršti apie draudimą, kurį padės įsigyti mūsų profesionalų komanda, o taip pat ir įvertinti šiuos 7 dalykus:

  1. Žinokite, už ką mokate. Nuomotojas gali prašyti 1 ar dviejų mėnesių depozito. Be to, atkreipkite dėmesį, ar nereikės papildomai mokėti už skalbimo, žolės pjovimo, sniego valymo paslaugas.
  2. Sužinokite, kokia situacija su mašinos parkavimu. Ar Jums priklauso vieta šalia namo, ar yra skirtos papildomos vietos gatvėje, jei gyvenate mieste? Neturite automobilio? Išsiaiškinkite, kur artimiausia miesto transporto stotelė ir apsikritai, ar rajonas yra saugus vaikščioti pėsčiomis.
  3. Uždokumentuokite esamą būsto būklę. Jums svarbus įmokėtas depozitas, todėl visus trūkumus, neatitikimus fotografuokite. Taip pat pasidomėkite, ar vandens katilas yra naujas – tai gali turėti įtakos Jūsų sąskaitoms už vandenį.
  4. Turite gyvūnų? Pasidomėkite, ar galite juos laikyti nuomojamame būste. Jokiu būdu neslėpkite, kad turite gyvūną, tačiau prisiminkite, kad gali tekti mokėti papildomus mokesčius.
  5. Tiksliai sužinokite, kiek laiko galioja nuomos sutartis. Sutartyje nustatykite termino ir pratęsimo sąlygas. Ar sutartis bus pratęsiama automatiškai, jei nesate savininko informavę apie išsikraustymą?
  6. Pasirašykite sutartį. Jei kažką papildomai susitarėte žodžiu, dokumentuokite, kad nekiltų nesusipratimų. Į sutartį įtraukite visus nustatytus neatitikimus, būsto trūkumus.
  7. Sužinokite, ar galite būstą pernuomoti. Visų pirma, pasitikslinkite tai su savininku, be to, prisiminkite, kad pirmiausia pats būsite atsakingas už žalą ir nuostolius, kurie atsiras subnuomos metu.
July 27th, 2016 by Goodwill Financial