6 priežastys gyvybės draudimui įsigyti

Daugelis žmonių gyvybės draudimą įsigyja, kai jų draugai ar pažįstami gauna draudimo brokerio licenciją. Dažniausiai, jis ne perkamas, o įsiūlomas. Vis dėlto, yra tai vienas geriausių finansinių sprendimų. Ir štai kodėl:

  1. Paskutinių išlaidų apmokėjimas: laidotuvių išlaidos gali būti ir netikėtos, ir pakankamai didelės, todėl tokiu atveju draudimo išmoka yra didelė finansinė pagalba artimiesiems.
  2. Išlaidos vaikams: visi siekiame užtikrinti gerovę savo vaikams. Todėl net jiems esant mažiems, draudimas gali padengti jų universiteto išlaidas ir sumažinti galvos skausmą, iš kur gauti pinigų mokslams.
  3. Sutuoktinio pajamų kompensavimas: jei abu bendrai prisidedate prie šeimos biudžeto, vieno iš sutuoktinio mirties atveju, jo gyvybės draudimas apsaugos Jus nuo staigaus pajamų sumažėjimo.
  4. Skolų išmokėjimas: jei turite paskolų, tai gali būti puiki išeitis ir sprendimas.
  5. Verslo partnerio akcijų išpirkimas: tai ypač pravartu, jei verslą vystote ne vienas. Partnerio mirties atveju, jei turite jo gyvybės draudimą, išmoka padės išsipirkti akcijų dalį iš paveldėtojų ir išsaugoti kompaniją.
  6. Sumokėti turto mokesčius: turto mokesčiai gali būti neįtikėtinai dideli, todėl draudimo išmokos padės sumažinti esamas išlaidas.

Kiek? Kiekvienas nusistato skirtingą sumą, tačiau įsigyjant draudimą, rekomenduojame įvertinti šeimos pajamas, išlaidas šiuo metu ir ateityje, kitas aplinkybes, kurios gali turėti įtakos Jūsų šeimos biudžetui, taip pat atsakyti į klausimą, kokį pragyvenimo lygį norėtumėte turėti. Į kitus Jūsų klausimus pasiruošusi atsakyti mūsų komanda.

September 26th, 2016 by Goodwill Financial