6 klausimai, kuriuos turite užduoti savo draudimo agentui

6questionsKai keičiasi gyvenimas, su juo turi keistis ir draudimas. Tačiau ne visada aišku, kokios apsaugos tam tikru gyvenimo etapu reikia jums, jūsų šeimai ar verslui.
Susisiekite su savo draudimo agentu. Jis tam ir reikalingas, kad padėtų viską sklandžiai sutvarkyti.
Nežinote, nuo ko pradėti? Štai 6 klausimai, kuriuos privalote jam užduoti:
1. Ar man reikia papildomo draudimo, jei aš perstatau savo namą ar statau priestatą?
Kai kuriais atvejais perstatymas gali padidinti namo vertę. Jei taip nutinka, tikrai verta papildyti draudimą, kad būtų padengti ir apsaugoti namo rekonstrukcijos kaštai. Jūsų draudimo agentas turėtų patarti šiais klausimais. Taip pat informuoti, kokius draudimus prieš pradėdamas dirbti turi įsigyti jūsų rangovas.
2. Kokio draudimo reikia mano namudiniam verslui?
Nuo inventoriaus iki jūsų namuose besilankančių klientų – taip, namudiniam verslui draudimas būtinas. Priklausomai nuo verslo rūšies, jums gali reikėti paprasto papildymo būsto draudimui arba visiškai naujos draudimo sutarties.
3. Mano šeima auga ir keičiasi. Kokiais draudimais reikia pasirūpinti?
Gyvybės draudimo šeimai reikia labiausiai. Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės įsigyja gyvybės draudimą – galimybė padengti netikėtos mirties išlaidas.
Jei jūsų namuose gyvenantis paauglys mokosi vairuoti, jums prireiks papildomo automobilio draudimo.
Įprastas būsto savininko draudimas apsaugo asmeninius daiktus ir baldus iki atitinkamos polise nustatytos ribos. Vertingiems daiktams, pavyzdžiui, žiedui su deimantu, meno kūriniams ar brangiai elektronikai verta išplėsti draudimo ribas arba juos apdrausti papildomai.
4. Aš ką tik baigiau mokyklą ir esu naujokas darbo rinkoje. Kokio draudimo reikia man?
Jei jūs palikote tėvų namus ir nuomojatės butą, jums nebegalioja tėvų turimas būsto savininko draudimas. Vietoj jo turite įsigyti nuomininko draudimą, kuris apsaugotų jūsų daiktus ir jus patį.
Kalbant apie automobilio draudimą, jums gali kilti mintis įsigyti patį paprasčiausią polisą, kad sutaupytumėte pinigų. Tačiau jei jūsų draudimas nepadengs visų avarijos išlaidų, pavojuje atsidurs jūsų santaupos ir net būsimas darbo užmokestis.
Jei pasiėmėte studijų paskolą, draudimo agento pasiteiraukite apie gyvybės draudimą. Galbūt tai nėra tai, apie ką jūs šiuo metu galvojate, bet jo jums reikia, kad padengtų netikėtas išlaidas, pavyzdžiui, laidotuvių, jei jums kas nutiktų.
O jei už paskolą laidavo vienas iš tėvų, jūsų gyvybės draudimas padės jiems išvengti didžiulių sąskaitų.
Insurance_Agent_Sales5. Po avarijos vienas mano draugas atsidūrė teisme. Kaip aš galiu apsisaugoti nuo kažko panašaus?
Asmeninis nelaimingų atsitikimų draudimas, geriau žinomas “umbrella” pavadinimu, suteikia papildomą apsaugą, viršijančią jūsų automobilio ar būsto draudimo sumą, jei jūs ar jūsų šeimos narys netikėtai atsidurtų teisiamųjų suole. 1 milijoną dolerių viršijanti papildoma apsauga kainuoja mažiau nei 20 dolerių per mėnesį.
6. Kaip drausdamasis aš galiu sutaupyti?
Beveik visi draudikai siūlo nuolaidas, jei esate atsakingas ir pareigingas vairuotojas ar nuolatinis klientas. Yra ir kitų būdų sumažinti sąskaitas.
Beje, labai pavojinga pasirinkti draudimo kompaniją tik dėl žemų kainų. Geriau ieškokite įmonės, turinčios gerą bendravimo su klientais patirtį, tvirtą finansinį pagrindą ir gerą vardą greitai ir teisingai nagrinėjant klientų pretenzijas. Tokios, kokia yra Goodwill Financial.

January 19th, 2016 by Goodwill Financial