5 patarimai, kaip išlikti pozityviems negatyviose situacijose

Negatyvios situacijos nutinka nuolat. Kai kurių išvengti negalime, todėl geriausia išmokti tinkamai jose elgtis. Štai 5 būdai, kurie gali padėti:

  1. turėkite palaikymo grupę: svarbu, kad sunkiais momentais gautumėte tinkamą pagalbą ir palaikymą. Tai gali būti artimi žmonės, kurie padeda sunkiu ar įtemptu metu. Venkite žmonių, kurie gali sukelti neigiamas emocijas ir mintis.
  2. pagalvokite, už ką esate dėkingi: net sunkiausiu metu galima atrasti dalykų, kuriuos vertinate. Aktyviai apie tai galvodami gali atsverti neigiamas mintis.
  3. perkraukite smegenis: ar esate vienas tų, kurie save nuolat kritikuoja ar kaltina? Nustokite. Nuolat galvojant apie save neigiamai, tai tampa Jūsų dalimi, todėl treniruokite smegenis ir atsikratykite neigiamų minčių.
  4. treniruokite savo protą ir kūną: sportinis aktyvumas teikia naudą ne tik kūnui, natūralūs endorfinai fizinės veiklos metu mus verčia jaustis geriau. Tai padeda ne tik jaustis fiziškai ir emociškai geriau, bet didina discipliną, savikontrolę, pasididžiavimo savimi jausmą. Svarbu pasirinkti tai, kas patinka.
  5. priimkite situaciją ir raskite sprendimą: kad ir kaip sunku priimti pokyčius, kartais tai būtina. O nuolatinės treniruotės ir darbas su savimi tai palengvins.

Išlikite saugūs ir laimingi!

September 26th, 2016 by Goodwill Financial