Jūsų neapdraudė gyvybės draudimu? Tolesni 3 Jūsų veiksmai.

 

Nėra lengva susidurti su situacija, kuomet draudimo kompanija atsisako Jus drausti gyvybės draudimu. Ypač tada, kai tikitės teigiamo atsakymo. Vis dėlto, yra išeitys, kurių galite imtis.

  1. Surinkite informaciją. Draudimo agentas, prieš atmesdamas Jūsų prašymą, įvertina gautus duomenis ir riziką. Jei rizika didelė, prašymas gali būti atmestas, todėl išsiaiškinkite, kokiais pagrindais tai buvo padaryta (sveikatos būklė, medicininiai tyrimai, vairavimo istorija, kt.). Prisiminkite, kad gauti argumentus – tai Jūsų teisė, žinosite, ką reikia ištaisyti prieš kreipiantis dar kartą. Susisiekite su mūsų kompanijos draudimo agentais ir mes pateiksime Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį draudimo pasiūlymą.

 

  1. Patikrinkite rezultatus. Klaidų pasitaiko, todėl siūlome patikrinti duomenis, kuriuos gavo ir draudimo agentas. Jei gauti blogi tyrimų rezultatai, pasitarkite su savo gydytoju. Kartais prašymas netenkinamas dėl priežasčių, kurios gali būti ištaisytos. Be to, jei prašymas atmestas dėl tam tikrų istorinių duomenų (darbo pobūdžio, nusižengimų), pasirūpinkite, kad draudimo agentui būtų pateikti aktualūs duomenys.

 

  1. Bendradarbiaukite su agentu.Tinkamas agentas įvertins visus duomenis ir informaciją ir Jums pateiks optimaliausius sprendimus bei patars, ką daryti, jei kyla nesklandumų. Taip pat įvertins ir pasiūlys kitus variantus, apie kuriuos nebūtumėte pagalvojęs.

 

Linkime rasti geriausius sprendimus!

August 28th, 2016 by Goodwill Financial