4 patarimai perkant verslo draudimą

As your business becomes more successful, the risks of operating without proper insurance increase. Buying business insurance? Make the right choice for your company with these four tips:

Galvojate įsigyti verslo draudimą, perskaitykite šiuos patarimus, o dėl kitų klausimų maloniai kviečiame konsultuotis su mūsų komandos profesionalais:

  1. atlikite namų darbus: nesvarbu, kokį verslą vystote, rizika patirti nuostolių dirbant be draudimo, didėja. Todėl prieš įsigyjant draudimo polisą, įvertinkite, kokio draudimo reikia: bendros atsakomybės, komercinio turto draudimo, profesinės atsakomybės, prekių draudimo, kompensacijos darbuotojams ar kt. Jei pasirinkimas atrodo per didelis, susisiekite su profesine ar verslo organizacija arba kita įmone, kuri vykdo panašią veiklą.
  2. žinokite savo rizikas: kiekviena draudimo kompanija vertina Jūsų pateiktą informaciją ir stengiasi vengti klientų, kurie turi padidintą profesinę, finansinę, elgesio ar kitokios formos riziką. Jūsų istorija gali nulemti poliso kainą, išmokos dydį, privalomai mokėtinas sumas. Taip pat rekomenduojame pasirinkti optimaliausią santykį tarp įmokų dydžio ir frančizės.
  3. peržvelkite kelių kompanijų pasiūlymus. Atkreipkite dėmesį į kompanijas, kurios specializuojasi tam tikroje draudimo srityje ir gali pasiūlyti geresnes kainas, taip pat nepamirškite verslo ir profesinių organizacijų, kurios taip pat gali pasiūlyti geras sąlygas.
  4. raskite agentą, kuriuo pasitikite: tinkamas agentas Jus gali nukreipti tinkama linkme ir sutaupyti pinigų.

Taip pat prisiminkite, kad visiškai eliminuoti rizikų nėra galimybių, tačiau tinkamas draudimas gali išspręsti daugelį Jūsų problemų!

September 26th, 2016 by Goodwill Financial