3 priežastys, kodėl verta įsigyti gyvybės draudimą

Life-InsuranceTaigi, pakalbėkime apie rimtus dalykus – tikrąsias priežastis, kodėl reikia įsigyti gyvybės draudimą. Trys pagrindinės priežastys yra paprastos: jis apsaugo jūsų šeimą, yra nebrangus, o įsigijimo procesas visai nesudėtingas.
Šeimos apsauga
Pagrindinė priežastis, kodėl reikia įsigyti gyvybės draudimą – šeimos saugumas. Jei esate pagrindinis šeimos maitintojas, ar pagalvojote, kas lauktų jūsų artimųjų, jei jums kas nors nutiktų? O jei galvojate, kad gyvybės draudimo jums nereikia, nes namuose auginate vaikus, pagalvokite iš naujo. Pasak Life Health Pro, jei namuose vaikus auginanti mama gautų atlyginimą už visą darbą, kurį skiria šeimai, per metus ji uždirbtų 117 000 dolerių. Gyvybės draudimas gali padeti padengti laidotuvių išlaidas, vaikų priežiūrą arba pakeisti netekto šeimos maitintojo pajamas, taip pat jis gali padengti skolas, pavyzdžiui, būsto paskolą, automobilio lizingą, kredito kortelės įmokas ar studiju paskolą. Jei jūs turite gyvybės draudimą, jūsų šeimai nereikės sukti galvos, kaip padengti visas skolas, jei staiga jūsų netektų.
Tai nebrangu
Visi galvoja, kad mėnesio įmokos už gyvybės draudimą yra labai didelės, bet tai visiškai netiesa. Net 80% amerikiečių pervertina gyvybės draudimą. Ar žinojote, kad, pavyzdžiui, 250 000 dolerių vertės sutartis sveikam 30 metų vyrui kainuoja maždaug 13 dolerių per mėnesį arba 160 dolerių per metus? Žmonės kur kas daugiau sumoka už telefoną ar kabelinę televiziją, o gyvybės draudimas yra gerokai svarbesnė investicija.li
Gyvybės draudimo įsigijimo procesas nėra toks sudėtingas, kaip jūs manote
Yra daug skirtingų būdų įsigyti gyvybės draudimą ir visi jie lengvesni, nei jums atrodo. Pasinaudokite draudimo agento ar finansų konsultanto pagalba ir su juo kartu nuspręskite, kiek lėšų galite skirti draudimui ir kokio būtent draudimo jums reikia.
Dar vieną būdą įsigyti gyvybės draudima gali pasiūlyti jūsų darbdavys. Dauguma darbdavių darbuotojams siūlo pagrindinį grupini gyvybės draudimą, taip pat yra ir savanoriškų, darbdavio apmokamų sutarčių galimybė. Tačiau svarbu žinoti, kad per darbdavį įsigyjamo gyvybės draudimo dažnu atveju gali nepakakti, be to, keičiant darbą sutartis, deja, lieka darbdaviui. Todėl verta įsigyti individualų draudimą.
Kaip matote, gyvybės draudimas yra visai paprastas ir nebrangus dalykas. O poreikis jį isigyti niekada nesikeičia.

December 9th, 2015 by Goodwill Financial