10 naujametinių patarimų smulkiesiems verslininkams

Daugelis verslininkų pamiršta, kad norint sulaukti sėkmės Naujaisiais Metais, pradėti apie tai galvoti reikia dar gerokai prieš sausio 1-ąją. Todėl visas sunkiausias darbas prasideda verčiantis per galvą, vos tik laikrodžiai išmuša vidurnaktį. Siūlome nelaukti. O jei nepradėjote anksčiau, pasinaudokite mūsų patarimais, kaip 2016-uosius padaryti sėkmingus. Gal dar ne per vėlu.

2016

 1. Peržiūrėkite verslo planą.
  Jei jau kurį laiką neužmetėte akies į šį svarbų dokumentą, dabar pats laikas tai padaryti. Peržiūrėkite jį, kad įsitikintumėte, ar jūsų verslo reikalai klostosi kaip numatyta. Galite šį tą pakoreguoti. O jei tokio verslo plano neturėjote, pats laikas susikurti – čia jums padės enloop.com.
 2. Nusistatykite tikslus.
  Tikslai Naujiesiems Metams tai ne tik pasiryžimas numesti svorio. Prasminga apgalvoti, ko jūs tikitės iš savo verslo per artimiausius 12 mėnesių. Būkite konkretus, kad metų pabaigoje galėtumėte peržvelgti rezultatus ir tiksliai pasakyti, ką pavyko pasiekti, o ko ne.
 3. Susidarykite įvykių kalendorių.
  Ramiai prisėkite su kalendoriumi rankose ir pasižymėkite, kada šiemet numatomos įvairios šventinės dienos, įvykiai ar renginiai, kuriuos norėtumėte prisiminti. Tai padės jums susiplanuoti socialinių tinklų pranešimus, blogo įrašus, reklamines kampanijas.
 4. Apgalvokite komandos plėtrą.
  Jei matote, kad darbuotojams sunkiai sekasi susitvarkyti su darbų apimtimis, pradėkite planuoti komandos plėtrą šiems metams. Jei turite ribotą biudžetą, pagalvokite, galbūt verta pagalbos kreiptis į laikinus darbuotojus, freelancer’ius, virtualiuosius asistentus ar ne visu etatu galinčius dirbti specialistus.
 5. Investuokite į technologijas.
  Jei vis atidėliojote naujo kompiuterio ar programinės įrangos įsigijimą, dabar pats laikas tai padaryti. Jūs būsite kur kas produktyvesnis, jei dirbsite kompiuteriu, kuriam nereikia valandos, kad įsijungtų.
 6. Susiplanuokite dalyvavimą konferencijose.
  Jums, verslininkui, labai naudinga kartkartėmis sudalyvauti įvairiose konferencijose ar specializuotose parodose. Ne tik todėl, kad čia galite užmegzti naudingų kontaktų su kolegomis ar galimais klientais, bet ir tam, kad šio to naujo išmoktumėte iš labiau patyrusių. Susiraskite, kas įdomaus jūsų srityje vyksta šiemet, ir susidarykite renginių kalendorių.
 7. Iš naujo įsivertinkite prekės ženklą.
  Pabandykite susirasti save Google. Gal jau laikas atsinaujinti? Peržvelkite, kas padėjo jums būti matomam praėjusiais metais. Metų pradžia – puikus laikas peržiūrėti interneto strategijas ir pagalvoti, ką galėtumėte pakeisti, ką patobulinti, o ko atsisakyti.
 8. Susitvarkykite.
  Kaip ir daugumos verslininkų, jūsų darbo stalas bei kompiuterio darbastalis turbūt yra užversti popieriais, lipniais lapeliai ir įvairiomis ikonėlėmis. Skirkite kelias valandas ir išmeskite lauk viską, ko jums nereikia, susitvarkykite darbo stalą, išsivalykite kompiuterį, tvarkingai susidėliokite aplankus ir kompiuterines bylas. Tai padės lengviau rasti reikiamus dokumentus ar kontaktus, o ir dirbsite produktyviau.
 9. Atnaujinkite darbuotojų įgūdžius.
  Jei dirbate su komanda, dabar pats laikas pasiūlyti darbuotojams galimybę sudalyvauti įvairiuose mokymuose. Gal jie nepakankamai efektyviai naudojasi bendravimo su klientais programa? Tai puiki tema pirmiesiems metų mokymams!
 10. Būkite protingesnis.
  Ne tik jūsų darbuotojai gali ko nors naujo išmokti. Jei metų pradžia gana rami, skirkite laisvą laiką skaitymui. Galite skaityti profesinius blogus, knygas, žurnalus ir viską, kas naudingo bei įdomaus pakliūna į jūsų rankas, ir iš ko galite išmokti įvairių profesinių gudrybių.

Šaltinis: http://www.huffingtonpost.com

January 20th, 2016 by Goodwill Financial